Mert Yazıcıoğlu ile Afra Saraçoğlu aşkı geçtiğimiz haftalarda bitti. Mert Yazıcıoğlu ilişkisinin neden bittiğini açıkladı. Mert Ramazan Demir ile eski sevgilisi arasında bir şeyler mi oldu sorusuna da yanıt verdi.

Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu'nun yıllar süren ilişkisinin bir anda sona ermesine ilişkin takipçileri çok soru soruyordu. İlişkinin neden bittiği ve devam etmediği gündemdeydi. Ancak bir türlü ikiliden yanıt gelmedi. Yalnızca ilişkinin bittiğine ilişkin kısa bir açılama yapıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Mert Yazıcıoğlu, aldatma iddialarına da açıklık getirdi.

Mert Ramazan Demir ile İlgisi Var mı?

Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu ilişkisinin bitmesinde Mert Ramazan Demir'in bir ilgisi olmadığını ifade eden oyuncu, ikisinin de ortak arkadaşı olduğunu söyledi. Hali hazırda arkadaşlıklarının devam ettiğini de vurguladı. Bu açıklamasıyla birlikte tekrardan gündem oldu. Bir süredir adından söz ettiren başarılı oyuncu, ilişkisinin normal bir şekilde sona erdiğini vurguladı.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

aframert

Aldatma İddialarını Yalanladı

Açıklamasıyla aldatma iddialarına da son noktaydı koymuş oldu. Mert Yazıcıoğlu'nun sakin tavırları dikkat çekti. Daha önce bu konuya açıklık getirdiğini ve ilişkisinin normal şekilde bittiğini söylemesi ise gözden kaçmadı. Şimdi ise magazin camiasından bu açıklamay karşı nasıl bir tepki gelecek merak ediliyor.