Geçtiğimiz şubat ayında Kenan Koçak ile nikah masasına oturan Merve Özbey, her fırsatta anne olmak istediğini söylüyordu. Hatta ünlü şarkıcı düğünün ardından verdiği ilk röportajda, 4 çocuk istediklerini söylemişti.

Geçtiğimiz şubat ayında Kenan Koçak ile nikah masasına oturan Merve Özbey, her fırsatta anne olmak istediğini söylüyordu. Hatta ünlü şarkıcı düğünün ardından verdiği ilk röportajda, 4 çocuk istediklerini söylemişti. Tüm bunların ardından bugün 2. Sayfa Merve Özbey'in 3 aylık hamile olduğunu iddia etti. Hal böyle olunca Merve Özbey hamile mi? Bebeğin cinsiyeti ne her yerde aranmaya başladı.Uçankuş'un haberine göre; Çeşme'de sahneye çıkmadan önce muhabirlere müjdeli haberi veren Merve Özbey, hamile olduğunu doğruladı. Bunun çok büyülü bir süreç olduğunu ve beklediklerinden erken duyulduğunu söyleyen Özbey, konuyla ilgili pek de konuşmak istemediğini kendisini seven sevmeyen herkesten dua ve maşallah demelerini beklediğini söyledi. Şarkıcı, "Umarım sağıkla kucağımıza alırız" diyerek sözlerini bitirdi. Bu sözlerin ardından şarkıcının sevenleri Merve Özbey kaç aylık hamile? Bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu?  sorularına yanıt aramaya başladı.Merve Özbey hamile!Yukarıda da belirttiğimiz gibi Merve Özbey henüz üç aylık hamile. Yani bu nedenle bebeğin cinsiyeti belli olmadı. Öte yandan Merve Özbey, bir röportajında 4 tane çocuk istediğini söylemişti. 

Merve Özbey kimdir? Kaç yaşındaŞarkıcı Merve Özbey, 18 Temmuz 1988 tarihine İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Erzurumlu olan Merve Özbey, "Duman" ve "Helal Ettim" şarkılarıyla Türkiye'de ismini duyurdu.İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi aldı. Özbey'i ilk keşfeden ise Ebru Gündeş oldu. Şarkıcı Utku'nun sahne aldığı bir kulüpte vokal yapan Özbey'i dinleyen Gündeş birkaç şarkı daha söylemesini rica ettikten sonra "Vokalim olmak ister misin?" diye sordu. Teklifi kabul eden Özbey ardından da Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi isimlere vokallik yaptı. Demet Akalın'ın albüm lansmanında solo performans sergilerken Erdem Kınay'la tanıştı. Kınay, proje albüm yapacağını söyledi ve Özbey'e demo kaydı yaptı. 2012 yılında Kınay'ın çıkardığı Proje albümünde "Duman" şarkısına eşlik etti. Şarkı büyük kitlelere ulaşarak, Özbey'in ilk kez duyulmasını sağladı. 2013 yılında Kınay'ın ikinci albümü olan Proje 2'de "Helal Ettim" şarkısını seslendirdi. Kınay ile yaptığı şarkılar ses getirince solo albüm yapmaya karar verildi.2015 yılının Temmuz ayında Özbey'in ilk albümü Yaş Hikayesi piyasaya sürüldü. Albümün çıkış şarkısı da sözleri Deniz Erten, müziği Erdem Kınay'a ait olan "Yaş Hikayesi" oldu. Şarkı Türkiye resmî listesi'nde iki numaraya kadar yükselmeyi başardı. Albümün ikinci video klibi ise "Topsuz Tüfeksiz" şarkısına çekildi. Özbey, geçtiğimiz şubat ayında bir süredir birlikte olduğu Kenan Koçak ile dünya evine girdi.

Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek! Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek!
Merve Özbey'in eşi Kenan Koçak kimdir? Ne iş yapıyorKenan Koçak 1 Ocak 1983 doğumludur. Aslen İstanbullu olan Kenan Koçak Maltepe Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Koçak, inşaat alanında çalışmaktadır.