Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile hayatımıza giren ve izleyenleri kısa sürede kendisine hayran bırakan Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde ikinci bebeğini kucağına aldı. Anne olmanın heyecanını yaşayan Meryem Uzerli'nin bir kızı çocuğu daha oldu. İkinci kızını kucağına alan Meryem Uzerli, sosyal medyadan çocukları ile paylaşım yapmaya devam ediyor. Meryem Uzerli'nin daha önceki ilişkisinden bir kız çocuğu var. Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer aldığı zamanlar birlikte olduğu Can Ateş'ten Lara adında 7 yaşında bir kız çocuğu bulunan Meryem Uzerli, ikinci bebeğini dünyaya getirdi. Meryem Uzerli ikinci çocuğunun adını Lily Koi koydu. Meryem Uzerli'nin bebeği Lily Koi'nin babası bilinmiyor.

Meryem Uzerli, ikinci bebeğinin babasını herkesten sır gibi saklıyor. Meryem Uzerli'nin kiminle birlikte olduğunu kimse bilmiyor. Gözlerden uzak yurt dışında yaşayan Meryem Uzerli, bebeğinin babasını herkesten saklıyor. Meryem Uzerli'nin sevgilisinin kim olduğu, kaç yaşında ve ne iş yaptığı bilinmiyor. Meryem Uzerli'nin sevgilisi ile ilgili tek bilinen detay, Uzerli'nin erkek arkadaşının Amerikalı olduğudur. Amerikalı sevgilisi ile bir kız çocukları olan Meryem Uzerli, Instagram hesabından sadece kendisini ve bebeklerini paylaşıyor. Takipçileri tarafından hemen hemen her fotoğrafının altına yorum olarak yazılan ve araştırılan bu konuya, Meryem Uzerli'den yanıt gelmiyor. Meryem Uzerli'nin meraklı takipçileri araştırmalar sonucunda bir detaya rastladı. Ve bu detay ile Meryem Uzerli'nin sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı. Sır gibi sakladığı sevgilisi ile bir Instagram hesabından fotoğraf paylaşımı yapan Uzerli, hesabın ifşa olması üzerine hemen hesabı kapattı.Meryem Uzerli'nin Sevgilisi Kim ?

Meryem Uzerli geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne oldu. İkinci kez anne olmanın heyecanını yaşayan Meryem Uzerli, kızının adını Lily Koi koydu. Bebeğinin adını Lily Koi koyan Meryem Uzerli'nin bebeğinin babasının kim olduğu takipçileri tarafından çok merak ediliyor. Meryem Uzerli'nin bebeğinin babası ortaya çıktı. Uzun zamandır sakladığı erkek arkadaşı ile ilgili bir fotoğrafını takipçileri buldu. Meryem Uzerli'nin merak edilen sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı.

Başarılı oyuncu Meryem Uzerli'nin 'MuPortrait' adında bir hesabı daha var. İkinci hesabı olan MuPortrait'te paylaştığı bir fotoğraf, ünlü oyuncuyu ele verdi. Meryem Uzerli kendi kişisel hesabının yanında bir de MuPortrait adında bir Instagram hesabına sahiptir. Meryem Uzerli, MuPortrait adlı instagram hesabında 29 Mayıs 2019 tarihinde bir fotoğraf paylaşmıştır. Bu fotoğrafta, Meryem Uzerli erkek arkadaşını tıraş ediyordur. Siyah beyaz olarak atılan romantik fotoğrafın altında ise Meryem Uzerli herhangi bir açıklama yazmamış. Berlin'de 1.5 sene önce çekilen bu fotoğrafın altına hiçbir not yazmaması akıllara soru işareti getirdi. Takipçileri tarafından Meryem Uzerli'ye "Yoksa sevgiliniz mi?" soruları geldi. Meryem Uzerli, sevgiliniz mi diye sorulan yorumlara gülücük emojisiyle cevap verdi. Fotoğrafın ve hesabın sosyal medyada hızla yayılmasının ardından, ünlü oyuncu Meryem Uzerli, MuPortrait adlı instagram hesabını kapattı. İkinci bebeğini kucağına alan ve yeniden anne olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu Meryem Uzerli'nin bu hareketi, o fotoğraftaki kişinin bebeğinin babası olduğunu doğruladı.