Ali Biçim ve Mesut Can Tomay son dönemin en çok aranan Youtuber'leri. 21 yaşında eski çocuk yıldız Mesut Can Tomay ile eski showmen Ali Biçim Türkiye'de Youtube Trendleri son 8 ayda en çok sallayan ikili.

Ali Biçim ve Mesut Can Tomay son dönemin en çok aranan Youtuber'leri. 21 yaşında eski çocuk yıldız Mesut Can Tomay ile eski showmen Ali Biçim Türkiye'de Youtube Trendleri son 8 ayda en çok sallayan ikili. Ali Biçim babası ve kardeşi sonrası bu sefer Mesut Can Tomay'ın sürekli anlattığı baba Turgay Tomay'ı gördük. Peki Turgay Tomay kimdir? Nereli, kaç yaşında? Restorantı nerede.Ve Baba Tomay, Turgay Tomay Mesut Can Tomay'ın programında!Mesut Can Tomay'ın 8 aydır anlattığı ve görmede nsevdiğimiz Turgay Tomay resmen programa konuk oldu. Hem eski yeraltı dünyası insanlarından, hem ettiği küfürler hem Restorantıyla çok konuşulan Turgay Tomay restaurantı nerede sizler için araştırdık.Ali Biçim Gizli Bahçe dedi!İstanbul Çatalca'da dükkanı olan Turgay Tomay'ın mekanını Ali Biçim açıkladı. Ancak Baba Tomay oranın da reklamını yapmadı. Biz sizler için açıklayalım. Çatalca'da bulunan Gizli Bahçe isimli restaurant baba Tomay'a ait.Mesut Can Tomay'ın kız kardeşi ve annesi merak ediliyor!

Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak! Ziraat Bankası bugünden sonra ödeme yapacak! 50.000 TL'ye kadar hemen başvuru yapılacak!


Baba Tomay'ın ben çok izlenmem görürsünüz demesinin ardından rekor kıran ve Youtube Türkiye Trend 1'de yer alan video sonrası Mesut Can Tomay'ın kız kardeşi ve annesi daha çok merak ediliyor. Ali Biçim babası kim programa gelecek mi yanıtı hayır olurken anne Tomay'da programa gelmeyecek gibi görünüyor.