Fenerbahçe'de Alman kökenli futbolcular Mesut Özil ve Nazım Sangare Karagümrük Fenerbahçe maçın 11'de başladı! Fenerbahçe'de özellikle Mesut Özil ilk kez 11'de çıktığı lig maçında İstiklal Marşı şaşkınlığı yaşandı! Mesut Özil İstiklal marşını okuyamaması

Cumhurbaşkanının Onayıyla Türkiye'de Nakit Ödeme: Denizbank, Akbank ve Finansbank İş Birliğiyle Ödemelerde 3 Ay Erteleme Cumhurbaşkanının Onayıyla Türkiye'de Nakit Ödeme: Denizbank, Akbank ve Finansbank İş Birliğiyle Ödemelerde 3 Ay Erteleme
Fenerbahçe'de Alman kökenli futbolcular Mesut Özil ve Nazım Sangare Karagümrük Fenerbahçe maçın 11'de başladı! Fenerbahçe'de özellikle Mesut Özil ilk kez 11'de çıktığı lig maçında İstiklal Marşı şaşkınlığı yaşandı! Mesut Özil İstiklal marşını okuyamaması tepki çekerken Nazım Sangare okuması takdir topladı!

Mesut Özil İstiklal Marşını okuyamadı

Türkiye transferi büyük ses getiren ve Almanya milli takımında bir daha forma giymeyeceğini ilan eden Mesut Özil, Fatih Karagümrük Fenerbahçe maçında ilk defa ilk 11'de sahaya çıktı. Mesut Özil İstiklal marşını bilmediği görüldü. Mesut Özil İstiklal marşını okuyamaması tepki çekerken alkışlanacak hareket Nazım Sangare'den geldi!

Nazım okudu!

İstiklal marşımızı Nazım Sangare okuması tüm sporseverler tarafından takdirle karşılandı. Mesut Özil'e gelen tepki ne kadarsa Nazım Sangere bi o kadar takdir topladı!

Nazım Sangare'de Mesut Özil gibi almanya da yetişen futbolcular arasında. Ancak Türk milli takımını seçen Nazım Sangare tanınması da ilginçti. Muhaberini yabancı dilde soru sormasına "Abi ben türküm" diyerek cevap vermesi ardından İstiklal marşı okuması bir kez daha takdir topladı!