Meteoroloji Ankara Hava durumu uyarısı sert yaptı! Ankara'da yaşayanlar Yıldırım düşme tehlikesi duyurusu!

Meteoroloji son dakika Ankara Hava durumu uyarısı. Meteoroloji Ankara'da yaşayan vatandaşları şiddetli bir şekilde uyardı. Yıldırım düşme tehlikesiyle karşı karşıya olan il için uyarılar peş peşe

Gündem 16.05.2021 - 15:29 16.05.2021 - 15:40 Berkay Keskin

Meteoroloji son dakika Ankara Hava durumu uyarısı. Meteoroloji Ankara'da yaşayan vatandaşları şiddetli bir şekilde uyardı. Yıldırım düşme tehlikesiyle karşı karşıya olan il için uyarılar peş peşe geldi.

Meteoroloji'den son dakika uyarısı!

Dikkat! Meteoroloji Ankara'yı uyardı. Saat 16:00 civarında Ankara'da başlayacak şiddetli ve gök gürültülü sağanak yağış ve yer yer görülecek dolu yağışana karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olması konusunda uyardı.

Meteoroloji yıldırım düşme tehlikesi uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Ankara'da 16:00 ve 17:00 saatleri arasında rüzgar çok kuvvetli ve zaman zaman fırtına şeklinde eseceği açıklandı. Çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi gibi olaylar yaşanabileceği aktarıldı.

Dikkat Yıldırım Düşme tehlikesi!

Ankara'da önümüzde 2 saat boyunca yıldırım düşme tehlikesi uyarısı yapıldı. Ankara'da yaşayan vatandaşların tam kapanma geçmesi, dışardan ağaç altlarından uzak durmaları gerektiği açıklandı.

Eskişehir'de nasibini alabilir!

16 MAyıs 2021 Ankara Hava durumu ve 16 mayıs 2021 Eskişehir hava durumu için kritik uyarı daha geldi. Eskişehir Ankara arasında gök gürültülü ve sağanak yağış sonrası dolu riski de oluştu. 16 mayıs 2021 Ankara'da şiddetli dolu uyarısı da şu an geldi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@