Soğuk havalar, günleri felç etmeye başladı. Vatandaşlar artık üstlerine ne giyeceğini tahmin edemiyor. Bu nedenle Meteoroloji uzmanları da uyarısını yaptı. Bugünden itibaren dışarı çıkarken önleminizi almak zorunda kalacaksınız...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, daha önce soğuklar konusunda tüm Türkiye'yi uyarmıştı. Şimdi ise İstanbul için özel uyarı geldi. Soğuk havalar bugünden itibaren etkisini gösterecek.  Meteoroloji konusunda uzman olan Kerem Ökten, sosyal medya üzerinden İstanbul'da yaşanacak olan hava değişikliğiyle ilgili bilgi verdi.

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

Soğuk Rüzgar Etkisini Gösterecek!

Ökten'in belirttiğine göre, bugün İstanbul'da karayel rüzgarının etkisiyle sıcaklık düşecek. Bu soğuk havanın yanında, bulutlu ve yağışlı bir hava da şehri etkisi altına alacak.

soğukhavalarrrr

Meteoroloji Uzmanı Uyardı!

Ökten, rüzgarın temizleyici özelliğini de hatırlatarak, İstanbul sakinlerini saat konusunda uyardı. Ökten'e göre, yarın saat 09:30 civarında karayel rüzgarının etkisi daha da güçlenecek ve hızla soğuyan hava, bulutlu ve yağışlı bir günün habercisi olacak. "Yarın İstanbul'da saat 09:30 itibariyle karayel güç kazanacak, hava aniden soğuyup bulutlarla kaplanacak. Rüzgarın bu etkisi, havayı tazeleyecek ve yağışla birlikte temiz bir gün yaşatacak." şeklinde bilgilendirme yaptı.