Meteorolojiden gelen son bilgilere göre bazı bölgelerde kuvvetli rüzgarlar ve şiddetli yağışların etkisini göstereceği kaydedildi. Uyarılara göre yarın Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Ege'nin iç bölgeleri, İç Anadolu'nun batısı ve Antalya'da kuvvetli yağı

Cüney Arkın'ın Ölüm Anmasına Patron Çıkışlı "İşçiler hayvandır" Repliği Ve "Akil İnsan Teklifi" Damga Vurdu! Cüney Arkın'ın Ölüm Anmasına Patron Çıkışlı "İşçiler hayvandır" Repliği Ve "Akil İnsan Teklifi" Damga Vurdu!
Meteorolojiden gelen son bilgilere göre bazı bölgelerde kuvvetli rüzgarlar ve şiddetli yağışların etkisini göstereceği kaydedildi. Uyarılara göre yarın Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Ege'nin iç bölgeleri, İç Anadolu'nun batısı ve Antalya'da kuvvetli yağışların beklendiği bildirildi. Yağışların İzmir, Aydın ve Muğla'da çok şiddetli olması bekleniyor. Meteoroloji, bu üç il için turuncu uyarıda bulundu.


Baca tıkanması ve çatı uçmasına dikkat!


Ege, Akdeniz ve İç Anadolu'nun güney bölgeleri ile Bursa, Trabzon ve Giresun'da da yarın kuvvetli rüzgarların meydana gelmesi bekleniyor. Kuvvetli rüzgarların beklendiği bu bölgelere Meteoroloji tarafından sarı ve turuncu uyarı yapıldı. Oluşacak kuvvetli rüzgarlar nedeniyle ani su baskını, sel, dolu ve yıldırım gibi olumsuzluklar sonucunda baca tıkanması, ağaç devrilmesi ve çatı uçması gibi risklerin bulunduğu ifade edildi.

Doğu Anadolu'ya yağmur uyarısı!


İlerleyen günlerde Doğu Anadolu'nun yağışlı hava sisteminin etkisine gireceği ve yağışların 16 Aralık'a kadar süreceği kaydedildi. Yağışların özellikle önümüzdeki haftanın ilk günlerinde kuvvetli olacağı ifade edildi. Bununla beraber hava sıcaklığının da mevsim normallerinde 1-3 derece daha yüksek olacağı belirtildi.