Son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Hesapta parası olan herkesi düğün- bayram ettirecek haberlerin detayları gelmeye başladı. 32 günlük faizi yürek hoplatıyor.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Net getirisi 50.000 TL’yi aşıyor. Hesapta parası olan kişileri yakından ilgilendiren gelişmeler her geçen gün geniş standartlar dahilinde gerçekleşmesi bekleniyor. 32 günlük faizi yürek hoplatıyor yürek!  Burganbank ailesi tarafından sunulan imkanların geniş standartlar dahilinde kişilere sunulması kişileri heyecanlandırıyor. Banka sunmuş olduğu hizmet imkanlarıyla son günlerin en avantajlı hizmet olanağı sizlere sunuyor. Bu avantajları yakalayabilmeniz için öncelikle Burganbank ile iletişime geçmeniz uygun olacaktır. Bu fırsatları değerlendirerek sizler de kazançlı çıkabilirsiniz.

%25 Faiz İmkanı Geliyor!

%25’in üzerinde faiz oranıyla Türkiye’nin en yüksek faizini sunan bankası olarak tanınıyor. Burganbank ailesi son güncellemelerle beraber faiz oranlarını artırma kararı aldı. %20 oran faiz oranları yeni güncellemelerle beraber %23,50 oranına çıkartma kararı aldı. Banka yetkileri tarafından yapılan acıkmalarda ayrıca yakın bir zaman dilimi içinde faiz oranlarının %25 oranına varması bekleniyor.

Hesabın parası olan vatandaşları yakından ilgilendiren gelişmeler her geçen gün daha fazla artıyor.  Faiz oranlarında yaşanan gelişmeler son günlerin en popüler hizmetleri olarak biliniyor. Hesapta parası olan kişiler Burganbank ailesiyle ayrıcalıklı bir hizmet olanağına sahip oluyor. Banka her geçen gün hizmet sahasını genişletiyor. Böylelikle her açıdan kişiler ayrıcalıklı bir hizmet olanağına sahip oluyorlar.  Burganbank müşterisi değilseniz bu haberi okuduktan sonra mutlaka hemen banka ile iletişime geçerek bu bankanın fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Hesapta Parası Olanları Yakından İlgilendiriyor!

Hesapta parası olan kişileri yakından ilgilendiren gelişmeler Burganbank yetkilileri tarafından doğrulandı. Banka sunmuş olduğu imkanların her geçen gün geniş standartlar dahilinde gerçekleşecek olmasını dile getiriyor.Burganbank ailesi günümüzün en popüler ve avantajlı hizmetlerini sizlere sunmayı başarıyor. Burganbank ailesinin müşterisi olarak siz de bu imkanlardan faydalanma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Hesabında parası olan kişiler böylelikle geniş standartlar dahilinde hizmet imkanlarından faydalanma fırsatlarına erişiyor. Hemen Burganbank ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.