Netflix'ye yer alan Mezarlık sonrası Komiser Önem rolündeki Birce Akalay'ın özürü güne damga vurdu.

Ekranların başarılı güzellerinden Birce AkalayNetflix yapımı Mezarlık dizisinde başrolde Komiser Önem rolü ile ciddi bir başarıya imza attı.

Birce Akalay hakkında binlerce paylaşım yapılırken önce Mezarlık dizisi merak konusu oldu, sonra da yaptığı özür konuşması.

Önce Kuş Uçuşu dizisindeki başarılı bir kadın spiker olan Lale rolü ile alkışlanan Birce Akalay Mezarlık dizisinde ise Komiser Önem rolüne damga vurdu.

‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor! ‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor!

8

Birce Akalay, Olgun Toker, Şehsuvar Aktaş'ın rol aldığı dizide Akalay'ın başarılı oyunculuğu Twitter'ın en çok konuştuğu konulardan olurken Mezarlık dizisinde ye alan "Bu ülkenin tüm kadınlarından özür diliyorum.Sokakta arkalarına bakmadan yürüyebilecek güveni emniyet teşkilatı olarak veremediğimiz için" sözleri ayakta alkışlandı.

Mezarlık dizisinde, kadın cinayetlerine odaklanan bir ekibi yöneten Komiser Önem'in karşısındaki en büyük zorluk elindeki vakalar değil, bu cinayetlere ön yargıyla yaklaşan erkeklerin konu alındığı yapım Brice Akalay'ın "Bu ülkenin tüm kadınlarından özür diliyorum.Sokakta arkalarına bakmadan yürüyebilecek güveni emniyet teşkilatı olarak veremediğimiz için" şeklindeki özrü ile gündemde yer buldu.

7