Mezarlık dizisi hem oyuncu kadrosu hem de konusu ile bütün dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Mezarlık dizisi konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. İşte detaylar.

Son zamanlarda birbirinden güzel projeler izleyici ile buluştu. Yeni yapım olan Mezarlık dizisi konusu ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Dizi konusu ile izleyenleri ekrana kilitleyeceğe benziyor. Dizi severler Mezarlık dizisinin konusu, oyuncu kadrosunu, nerede ve ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Detaylar haberimizde…

22_1280x720

Sorular; Kaset Devri Mesut Yılmaz ve Mehmet Cengiz İle mi Başladı? Mehmet Cengiz'in Aracı Olduğu Başka Kasetler Var mı? Sorular; Kaset Devri Mesut Yılmaz ve Mehmet Cengiz İle mi Başladı? Mehmet Cengiz'in Aracı Olduğu Başka Kasetler Var mı?

Mezarlık Dizisi Konusu Ne?

Konusu ile gündeme bomba gibi düşen Mezarlık dizisi yeni yapımlar arasında en iddialı projelerden birini oluşturuyor. Dizi severlerin merakla beklediği Mezarlık dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Dizinin konusu oldukça etkili olup gündeme bomba gibi düştü.

Mezarlık dizisi son zamanların en iyi hikayesine sahip bir yapım olarak yerini alıyor. Merakla beklenen Mezarlık dizisi konusu kadın cinayetleri üzerine kuruluyor. Konusu açısından emniyet içerisinde yeni bir birim kuruluyor. Bu yeni kurulan birimin başına da başarılı kadın polislerden biri getiriliyor. Bu birim kadın cinayetleri üzerine çalışıyor ve bu yönde hikâye ilerliyor. Toplumun en hassas konusu olan kadın cinayetleri dizinin popülerliğini arttırıyor.

55_1280x720

Mezarlık Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadın cinayetlerini hikaye alan Mezarlık dizisi oldukça beğenildi. Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça ses getirdi. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı ünlü isimler yer aldı. Kadın cinayetlerine dikkat çeken Mezarlık dizisinde baş rolde kadın oyuncuyu canlandıran başarılı oyuncu Birce Akalay bulunuyor. Akalay dizideki başarılı performansı ile isimden oldukça bahsettirdi. Öte taraftan başarılı oyuncu Birce Akalay performansının yanında güzelliği ile de ilgi topladı.

Ünlü oyuncu Birce Akalay’ın kadın başrolünde yer aldığı Mezarlık dizisinde birçok ünlü isim aldı. Merakla beklenen Mezarlık dizisinde Berna Öztürk-Sofia karakteri ile, Olgu Toker-Serdar Ata rolüyle, Şehsuvar Aktaş-Hasan Duru karakteriyle, Hakan Meriçliler-Haluk Ata rolüyle,Baran Güler-Berk Güleryüz karakteriyle ve Sezgin Uzunbekiroğlu ise Feriha Mahmutzade rolüyle yer alıyor.

Mezarlık dizisi Netflix’ te izleyici ile buluşmaya hazırlandı. Güzel oyuncu Birce Akalay’ın başrolünde yer aldığı Mezarlık dizisi 17 Haziran 2022 tarihinde yayınlandı. Mezarlık dizisi hem başarılı oyuncu kadrosu hem de kadın cinayetleri gibi hassas bir hikaye işlemesinden dolayı oldukça ilgi topladı.