Serdar Tatlı hangi takımlı, Serdar Tatlı hangi takımı tutuyor gibi sorular MHK yeni başkanı seçilmesi akabinde çok merak edilmekte. Dün yapılan seçimle Merke Hakem Kurulu yani MHK yeni başkanı seçilen Serdar Tatlı hakkında detaylar şu sıralar daha da ara

Serdar Tatlı hangi takımlı, Serdar Tatlı hangi takımı tutuyor gibi sorular MHK yeni başkanı seçilmesi akabinde çok merak edilmekte. Dün yapılan seçimle Merke Hakem Kurulu yani MHK yeni başkanı seçilen Serdar Tatlı hakkında detaylar şu sıralar daha da araştırılırken, Zekeriya Alp'in bıraktığı MHK koltuğuna oturacak olan Serdar Tatlı kimdir sorusunu ncevabı Serdar Tatlı hangi takımlı Serdar Tatlı hangi takımı tutuyor sorusunun cevabı haberimizde. 

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) tarafından atanacak olan ismin Serdar Tatlı olduğu iddiaları çok konuşuluyor. Serdar Tatlı'nın başkan olacağı MHK başkan vekilinin de Bekşr Tokat olacağı basına sızan bilgiler arasında yer alıyor. MHK üyelerinin ise şu isimler olması bekleniyor: Hikmet Öksüzoğlu, Mustafa Kamil Abitoğlu, Ahmet Erdoğan, Erol Ersoy, Kadir Tozlu, Nedim Göklü, Mahmut Çetiner..SERDAR TATLI KİMDİR?MHK başkanlığına seçieleceği iddia edilen Serdar Tatlı, 1966 yılı doğumlu olup aslen Şanlıurfa'lıdır.İbrahim Tatlıses'in kuzeni olan (amcasının oğlu) Serdar Tatlı, hakemlik görevi sürecinde 1992-1996 yılları arasında 2. Lig maçlarında görev yaptı. 1994-1996 yılları arasında 1. Lig maçlarında da görev alan Tatlı, 1997-2006 tarihleri arasında ise Süper Lig karşılaşmalarında da düdük çalmaya başladı.

Gözden kaçırmayın

Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti! Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti!


Türkiye Süper Ligi'nde 9 sezon boyunca 119 maç yöneten Serdar Tatlı evli ve 2 çocuk babasıdır.