Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'ın evinin önünde sopalı ve silahlı 5 kişi tarafından saldırıya uğramasının yankıları sürüyor. Olayın MHP ile ilişkilendirildiği iddialar üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den sert bir açıklama geldi.

Gözden kaçırmayın

Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti! Yazmasak Olmazdı! Bunu Söyleyen Bir Bakan Hem de Adalet Bakanı! Dünya Tarihine Geçti!
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'ın evinin önünde sopalı ve silahlı 5 kişi tarafından saldırıya uğramasının yankıları sürüyor. Olayın MHP ile ilişkilendirildiği iddialar üzerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den sert bir açıklama geldi. MHP üzerinde oyunlar oynandığını kaydeden Bahçeli, gündemdeki son olaylar düşünüldüğünde MHP'ye yöneltilen bu suçlamanın düşündürücü olduğunu söyledi.


Davutoğlu parlatılmaya çalışılıyor!


Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu parlatmak için çeşitli suni gündemler yaratıldığını aktaran Bahçeli, Özdağ'a yapılan saldırının böylesi bir ortamda gerçekleştiğini kaydetti. Bütün terör sevicilerin ve marjinal örgüt yanlılarının MHP'ye savaş açtığını kaydeden Bahçeli, MHP'nin sokağı ve düşmanlarını tanıdığını ancak meselelerini sokakta çözmediğini dile getirdi.


Joe Biden, Davutoğlu ve Selçuk Özdağ yorumu!


Bu tarz saldırıları MHP ile ilişkilendirmenin terörizm yandaşlarının tarzı olduğunu aktaran MHP lideri, bunun bir komplo olduğunu savundu. MHP'nin "sırtından kurban kestirmeyeceğini" belirten Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu'nun gündeme geldiği her dönemde Türkiye'nin sorunlar yumağının içine düştüğünü hatırlattı. ABD'deki başkanlık değişimi ve Ahmet Davutoğlu'nun parlatılmasının, Selçuk Özdağ'a yapılan saldırıyla eş zamanlı gerçekleştiğini kaydeden Bahçeli, durumun şaibeli olduğunu aktardı.