Migros'tan gelen indirim haberiyle birlikte çay fiyatları 18 TL'ye kadar düştü. Lipton çay alacaklar bu fırsatı kaçırmasın. %65'den fazla indirim yapılan çayı kaçırmak için hiçbir nedeniniz yok. İşte Migros'un yeni kampanyası...

Migros'un güncel çay fiyatlarında önemli gelişmeler yaşanıyor. Bununla birlikte alışveriş yapanlara özel çok daha düşük fiyata satışa sunacağı öğrenildi. 18 TL'ye kadar düşen çayla ilgili güncel gelişmeleri aktaracağız. Son zamanların çok konuşulan marketi olan Migros, avantajlarıyla adından söz ettirmekte.

Migros Çay Fiyatlarında İndirim!

Migros'a gelenler ucuz çayın tadını çıkarıyor. Lipton'un kaliteli çaylarını denemek ve aynı zamanda düşük para ödemek isterseniz fırsatı kaçırmayın. 200 TL ve üzeri alışverişte Extra Dem Demlik Siyah Çay 48'li 48,50 TL'den 18 TL'ye düşüyor. Money kartı olanların bu fırsatı değerlendirebileceği öğrenildi.

migrosçay

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Migros'tan İndirim Duyurusu

Migros marketlerindeki çay indirimine karşın indirim duyurusu aşağıdaki gibidir:
”7 Nisan tarihinde, Money’lilere özel Lipton Extra Dem Demlik Siyah Çay 48’li (153 g) 48,50 TL yerine 18 TL’ye Migros mağazaları ve Migros uygulamasında!”