Migros, önemli bir adım attı ve fiyatları aşağıya çekti. Kasa arkasında satılan ürünler sudan ucuza satılıyor. Depolamak isteyeceğiniz pek çok ürün %50 indirimle satışa sunuldu.

Pek çok kategoride ürünün indirime girdiği belirtildi. Migros'un yeni kampanyasını duyanlar gözlerine inanamıyor. Gıdadan hijyen ürünlerine kadar pek çok üründe %50'ye varan indirim mevcut. 

Son zamanlarda artan fiyatlara karşı marketler, müşterilere cazip gelen indirimler sunarak rekabetlerini sürdürüyor. Ekonomik koşullardan dolayı tüketicinin alışveriş yapma kapasitesi zorlanırken, marketler bu duruma çözüm getirmeye çalışıyor. Bu zincirlerden biri olan Migros, temizlik ürünlerindeki indirimleriyle dikkat çekiyor. İşte Migros'ta bulabileceğiniz fırsatlar:

Migros Kasa Arkası İndirimleri

Migros, bilindik kasa arkası indirimlerine ek olarak ekmeği indirimli fiyatıyla sunuyor. Normalde 7,50 TL olan ekmeği şimdi 3,75 TL'ye alabilirsiniz. Üstelik Migros'ta alacağınız ilk ekmeğe ek, ikinci ekmeğe özel %50 indirimle birlikte ekstra tasarruf imkanı bulunuyor.

migros-7

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

Migros Ucuzlayan Ürünler ve Fiyatları

Migros, her ay duyurduğu "migroskop" kataloğuyla, tüketicilere birçok üründe avantaj sunmaktadır. Ekim ayında özellikle temizlik ürünlerinde büyük indirimler var. Migros'ta bu ay bulabileceğiniz indirimli temizlik ürünleri şöyledir:

  • Fairy Platinum Plus, özel seri 46 tablet: 299,58 TL
  • Fairy Platinum Plus, ultra güç 33 tablet: 161,58 TL
  • Finish Quantum, 50 tablet: 220,13 TL
  • Finish Classic Jel, bulaşık makinesi için 1100 ml: 103,88 TL
  • Finish Quantum H1a, 15 tablet: 123,68 TL
  • Finish, hepsi bir arada 65 tablet: 312,68 TL
  • Turmepa, jel bulaşık deterjanı 750 ml: 112,43 TL