Migros bu hafta da geçen haftalar gibi yoğun bir şekilde hizmet vermeye başladı. Yalnızca bugün ve yarın geçerli! Sıvı yağ fiyatları 15 TL'ye düştü

Ziraat Bankası Acil Kredi Dönemi Başlattı! Nakit İhtiyacı Olanlara 60.000 TL Ödeme Yapılacağı Haberi Doğru Çıktı! Ziraat Bankası Acil Kredi Dönemi Başlattı! Nakit İhtiyacı Olanlara 60.000 TL Ödeme Yapılacağı Haberi Doğru Çıktı!

Yalnızca bugün ve yarın geçerli! Sıvı yağ fiyatları 15 TL'ye düştü. Migros markette izdihamın nedeni belli oldu! Müşterilerine her geçen hafta artan hizmetlerine devam etmektedir. Bu müşteri ve alışveriş artışının sebebi indirimlerin artışı olarak bildirilmektedir.

Müşterilerin en uygun fiyatlarda ürünlerini sunmak konusunda gurur duyan Migros, kampanyalarını bundan sonra da sürdüreceğini bildirmekte. En uygun fiyatlar ile her hafta Migros severlerin karşısına çıkacağını söylemektedir.
Pahalılık yüzünden müşterinin yanan cebindeki ateşi söndüren bu satış politikasına halktan da olumlu cevap gelmiştir. Akın akın ucuzlamış malları almak için Migros şubelerine giden halk memnun bir şekilde alışverişlerini yapabilmektedir. Maddi olarak sıkıntı yaşayan halkın bu marketlerin indirimleri ile biraz da olsun rahatladığı düşünülüyor. 

Sıvıyağ ve Atıştırmalık İndirimleri Başladı

Her yemeğin temel maddelerinden olan sıvıyağ fiyatlarındaki artışlar üzüntü ile karşılanmıştı. Müşteriler raflardaki maddeleri önünde fiyatları kıyaslayarak alış veriş etmeye başlamıştı. Bu haftaki indirimli sıvıyağ fiyatlarını gören hemen Migroslara koşacak.

Temel gıda maddelerinin başında olan sıvıyağın yanı sıra bir de temel gıda maddelerinden olmayan ama her yaştan insanın severek tükettiği ve tüketmek istediği atıştırmalıklarda da indirim var. Gençlerin ve çocukların olduğu evlerde tüketimi daha çok olan atıştırmalıklar, evlerin bütçelerini biraz daha rahatlamış olacak. Bu indirim kalemleri her hafta değişerek uygulanmaya devam edecek. 

Migros Fiyatlarını Duyan Migroslara Koşuyor

Bütçesini en iyi şekilde kullanmak isteyenlerin buluşma noktası artık Migros oldu. İndirimlerden faydalanıp bütçeleri dengeli kullanmak artık bu yeni kampanyalı fiyatlar ile mümkün görünüyor.

Sıvıyağ ve atıştırmalık fiyatlarındaki büyük indirimleri değerlendiren halk Migros kasa önlerinde kuyruklar oluşturarak rafları boşaltmaya başladı bile. Sıvıyağ ve atıştırmalıklar dışında birçok diğer üründeki indirimler de Migros’a gelenleri şaşırtmaktadır. 
Yapılan indirimlerin kısa tüketim zamanı kalmamış ürünlerde olması yüzünden, alınacak ürünlerin uzun süreler ile mutfak kilerlerinde de kalabileceği bildirilmektedir. Migros’tan alışveriş yapmayı tercih edenlerin uzun bir süre alacakları sıvıyağ ve atıştırmaları tüketecekleri düşünülmektedir. Bu yüzden kuyrukların da artacağı düşünülmektedir.