Migros Sanal Market'te 100.000 adet stoklu ayçiçek yağı satışları başladı. Büyük kampanya oluşturuldu. 2 adet alımda birim fiyat 135 TL'ye iniyor. İşte kampanya detayları…

Migros sanal marketlerden kampanyaya ilişkin detaylar açıklandı. Maksimum 2 kez yararlanabileceğiniz stoklarla sınırlı kampanyadan hemen faydalanmak için acele edin. İndirim kampanyası sona ermeden siparişinizi verin. Migros sanal market müşterilerine muhteşem bir fırsat sundu. Yuduma çiçek yağı 5 litrelik üründe özel bir kampanya hazırladı. 2 adet alımda 159.90 TL ödemek yerine 135 TL üzerinden indirimli yağ alışverişinizi yapabilirsiniz. Yalnızca 100.000 stok ile sınırlı olan bu kampanya 7 Ağustos 2023 günü itibarıyla geçerli olmaya başladı.

Kampanya Detayları Açıklandı

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Migros sanal marketten alışveriş yapanlar bu özel kampanya ile detaylı alışveriş yapabiliyorlar. 7 Ağustos tarihinde Money bonus veya money kart ile gerçekleştirecek olduğunuz ayçiçek yağı alışverişlerinde 5 litre ayçiçek yağı ürününde 2 adet alım yalnızca 135 TL ile sağlanıyor. Normalde ayçiçek yağının fiyatı 159,90 TL'den tüketici ile buluşuyor. İndirimler sepeti eklediğiniz ürünlerin toplam fiyatından veriliyor. Kampanyadan tek defada en fazla 2 kez faydalanabilmeniz mümkün oluyor. Kampanyadan faydalanmak için sepetinize en az iki ürün eklemeniz gerekiyor. Bu özel fırsattan yalnızca 100.000 stok ile yararlanabilirsiniz. Kampanyada sunulan ürünler mağazası stoklarıyla sınırlı olarak oluşturulmuştur. Ürün stoklarını anlık olarak değişeceğini hesap ederek bazı durumların tedarik edilmemesi ihtimali bulunuyor. Kampanya koşullarını sağladığınız takdirde market sonda bulunmayan ürünlerde dahi indirimden yararlanabilirsiniz. Satın alınan ürünlerde iade talebe oluşturulduğu takdirde kampanya koşullarına uygun olarak indirim tutarı iade talebiniz üzerinden bedeli olanında iade edilecektir. Migros marketlerde sanal market kampanyasından yararlanmak için acele etmeniz gerekiyor.