Migros'un yeni kampanyası ile birlikte indirimli ürünler tek tek sıralandı. 7 Aralık'tan itibaren geçerli olan indirimli ürünlere ilişkin fiyat bilgisi de verildi. Migros'a geldiğiniz vakit ısıtıcılar ve mutfak ürünlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. İşte Migros'un 7 Aralık 2022 aktüel ürünler kataloğu...

Migros'un yeni indirimleri duyuruldu. Aktüel ürünler kataloğunu inceleyenler şimdiden mutfak ürünlerini satın almak için sıraya girdi. Mutfağını yenilemek isteyenler ve ihtiyaç duyduğu ürünü satın almayı planlayanlar için önemli kampanya yapılıyor. Migros'ta otomatik tuz ve karabiber değirmeni, kahve köpürtücü, katı meyve sıkacağı, elektrikli cezve, çay makinesi, saç kurutma makinesi, dijital baskül ve çok daha fazlası düşük fiyattan satışa sunuldu.

Migros 7 Aralık İndirimli Ürünler

migros1

migros 2

Isıtıcılarda Büyük Kampanya!

Kumtel marka ısıtıcılarda yapılan kampanya dikkat çekti. Kış mevsimi geldi çattı ve soğuk havalardan ötürü evde ısıtıcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Birbirinden işlevli ayarlarıyla birlikte evinizi ısıtmak ve üşümemek adına Kumtel'in harika ısıtıcıları sizleri bekliyor. Migros aktüel ürünler kataloğu aracılığıyla ürünleri satın alabilirsiniz. Kumtel marka ürünler arasında 1800 W Dik Isıtıcı 799 TL, 3 Tüplü Şömine 2250 W Infrared Isıtıcı 499 TL ve 1500 W Delux Siyah Isıtıcı 349 TL'ye satışa sunuluyor.

Hangi iki Osmanlı padişahı kardeştir? Hangi iki Osmanlı padişahı kardeştir?

migros3