Migros'ta indirimli olarak satılan ürünlere tereyağ da eklendi. Tereyağın fiyatını duyanlar lezzetli yemekler yapabilmek için hemen markete gitti. İşte Migros'un Ramazan'da sattığı indirimli ürünlerde son durum...

Migros'ta pek çok ürünün fiyatı sabitlendi ve bazı ürünlerin fiyatı düştü. Bu nedenle hangi ürünlerin uygun fiyata satıldığı merak ediliyor. Eğer zamdan etkilenmeyen ürünlere göz atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Migros'ta yer alan bazı ürünleri sizler için paylaşacağız. Güncel olarak tereyağ fiyatlarında önemli bir indirim yapıldı.

Tereyağ Kaç TL'ye Düştü?

Migros'ta 16 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında, Kurpu Geleneksel Tereyağ (500 g) 105,90 TL’ye satışa sunulacak. Bu duyuru sonrasında 5 Nisan'a kadar sizler de uygun fiyatlı tereyağ satın alabilirsiniz.

migrostereyağ

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Nisan Ayında İndirimler Devam Edecek!

Mart ayının son günlerinden itibaren başlayan fırsatlar, Nisan ayında da devam edecek. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz Migros marketleri üzerinden güncel olarak ürünlerin fiyatlarına göz atmak ve değerlendirme yapmanız yönündedir.