Armağan Çağlayan'ın Gör Beni adlı programına konuk olan Mika Can Raun'un hayatı merak edildi. Sosyal medyada çektiği videolarla fenomen hale gelen Mika'nın büyük bir takipçi kitlesi bulunmaktadır.

Armağan Çağlayan'ın Gör Beni adlı programına konuk olan Mika Can Raun'un hayatı merak edildi. Sosyal medyada çektiği videolarla fenomen hale gelen Mika'nın büyük bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Peki Mika Can Raun kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Mika Can Raun eski haliMika Can Raun kimdir? Sevgilisi kim

Mika Can Raun olarak bilinen Mika Can 9 Temmuz 2001 yılında Büyükada'da dünyaya gelmiştir. Bir süre İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yaşamını sürdüren Mika Can, dikkat çeken içerikler hazırlayıp açtığı YouTube kanalında paylaştı.

Çektiği videolar ile zaman zaman eleştiri oklarının hedefi olan Mika Can Raun, bir paylaşımında herkesin gitmek istediği ünlü bir üniversitede senaristlik-film tasarımı okuduğu bilgisini paylaşmıştı. 15 yaşından beri kendi parasını kazanmaya çalışan ve maddi konuda ailesinden herhangi bir destek almayan Raun, ailesiyle değil yalnız yaşıyor.

Raun, butiklerde çalıştığı sırada okuluna da devam ettiği için zaten İngilizce ve Almanca görmekteydi. Raun, yabancı dilini Stardoll oyunuyla arkadaş edinerek daha da geliştirdi. Şu an öğrenmek istediği dil ise Fransızca. En sevdiği renk mavi olan Raun'un en sevdiği çiçek türü ise papatyadır.

Zayıflığı nedeniyle de dikkat çeken Mika Can Raun'un 39 kilo olduğu biliniyor. 39 kilo olan Mika Can Raun'un boyu ise 1.79.