Milli Piyango'nun 2023 yılı çekilişi tamamlandı. 200 milyon TL'lik büyük ödül hangi bilet numarasına çıktı? Amorti rakamlarına dair bilgi de verildi. Büyük çekilişi kimin kazandığı ve hangi şehirlerde bilet numarasından büyük ikramiye çıktığı merak ediliyor.

Milli Piyango 2023 çekilişleri gece 00.15'te sona erdi. Yaklaşık 1 saat boyunca süren çekilişte heyecan doruktaydı. Büyük ödülün sahibi kim olacak merak edildi. Üstelik yalnızca 200 milyon TL'lik ödül yoktu. Çeşitli parçalar halinde onlarca kişinin ödülden yararlanacağı biliniyordu. Amorti tutturanlar için de hangi numaranın olması gerektiği paylaşıldı.

Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu! Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu!

200 Milyon TL Hangi Bilete Çıktı?

200 milyon TL'yi almaya hak kazanan biletin numarası 6530303 oldu. Bu bilet numarasına sahip olan kişiler merak ediliyor. 

piyango

200 Milyon TL Hangi Şehre Çıktı?

Milli Piyango 2023 yılbaşı çekiliş sonuçlarına göre 200 milyon TL Bursa Osmangazi, İstanbul Şişli, Giresun Merkez ve Millipiyangoonline com sitesinden alınan bilete çıktı. Çeyrek biletlere vuran büyük ikramiye dikkat çekti.

Milli Piyango 2023 Amorti Numarası

Milli Piyango çekilişiyle birlikte amorti numarası 0 ve 6 olarak açıklandı. Bu numaraları tutturanlar biletlerinin değeri kadar ödeme almaya hak kazanıyor. Sizler de bilet numaranızı kontrol ederek amorti veya daha farklı bir ödül kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz.