Ay yıldızlı millilerimiz, UEFA Uluslar Ligi B Grubu son maçında Macaristan deplasmanına çıktı. Millilerimizin A Grubu'na yükselebilmesi için 8 puanlı Rusya'nın Sırbistan karşısında puan kaybetmesi, bizim de Macaristan'ı yenmemiz gerekiyordu.

Orman Genel Müdürlüğü 224 Engelli/Eski Hükümlü Personel Alımı Başladı! Orman Genel Müdürlüğü 224 Engelli/Eski Hükümlü Personel Alımı Başladı!
Ay yıldızlı millilerimiz, UEFA Uluslar Ligi B Grubu son maçında Macaristan deplasmanına çıktı. Millilerimizin A Grubu'na yükselebilmesi için 8 puanlı Rusya'nın Sırbistan karşısında puan kaybetmesi, bizim de Macaristan'ı yenmemiz gerekiyordu.Sırbistan, Rusya'yı 5-0'lık skorla geçti ve istediğimiz skoru verdi. Ancak hesapta olmayan sonuç millilerimizin de yenilmesiydi. Macaristan 57'inci dakikada David Siger ve 90+4'te Kevin Varga'nın kaydettiği gollerle Türkiye'yi 2-0 mağlup etti.Bu sonucun ardından grupta millilerimizden 6 puan alarak toplamda 11 puanla zirveye yerleşen Macaristan A ligi'ne çıkmış oldu. Rusya, 5-0'lık yenilgiye rağmen ikinci oldu ve üçüncü sıradaki Sırbistan ile beraber grupta kalmayı sürdürdü. Milli takımımız ise 6 puanla grubun dibine indi ve C Ligi'ne düştü.