Evli ve 11 aylık bir çocuk annesi olan Buket Ela Demirel Erol, doğma büyüme Malatyalı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İki yaşında geçirdiği havale sonucu ağır düzeyde işitme kaybı yaşayan Buket Hanım, işaret dilini ve konuşma dilini kullanabiliyor v

Bankada hesabınızın olması durumunda 100 TL hediye edilecek! Banka resmi internet sitesi üzerinden açıklandı! Bankada hesabınızın olması durumunda 100 TL hediye edilecek! Banka resmi internet sitesi üzerinden açıklandı!
Evli ve 11 aylık bir çocuk annesi olan Buket Ela Demirel Erol, doğma büyüme Malatyalı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İki yaşında geçirdiği havale sonucu ağır düzeyde işitme kaybı yaşayan Buket Hanım, işaret dilini ve konuşma dilini kullanabiliyor ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu, Boğaziçi Üniversitesi Dilbilim Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışıyor ve çocuklara gönüllü olarak işaret dili dersleri veriyor.

Kim Milyoner Olmak İster'de 60 bin TL Soruda; Kullanmakta olduğumuz miladi takvime göre Türkiye'de 2021 yılının tam ortasındaki gün hangisi olacaktır?

A- 30 Haziran 2021

B- 1 Temmuz 2021

C- 2 temmuz 2021

D- 3 Temmuz 2021

Doğru Cevap: 2 Temmuz 2021