Milyonlarca emeklinin beklediği Müjdeli Haber devletin Bankası'ndan geldi. Halkbank, emekliye destek olmak için muslukları açtı. 13.5 milyon emekli bu kadar sayesinde İhya olacak nokta sadece dakikalar içerisinde emeklilere acil nakit desteği sağlanacak. Üstelik SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı dahil tüm emeklileri kapsıyor. Dakikalar içerisinde başvuruya binlerce lira nakit para veriliyor.

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Tüm dünya ekonomisi koronavirüs salgını başladığı günden bu yana adeta dibe vurdu. Ülkemizde de ekonomik krizle baş etmeye çalışırken bir yandan da işsizlik rakamları her geçen gün artıyor. Bu nedenle milyonlarca vatandaş zor günler geçiriyor. Ukrayna ve Rusya arasında başlayan savaşla birlikte altın ve dolar kuru da yukarı yönlü hareket etmeyi sürdürüyor. Yani vatandaşların dertleri bitmiyor Her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Özellikle emekli vatandaşlar Bu nedenle çok zor günler geçirmeye başladı. Maaş zammı yapıldı fakat artan enflasyon ve fahiş zamlar nedeniyle Zamlı Maaşlar da eriyip bitmeye başladı. Bu nedenle emekli vatandaşlar artık bankaların düşük faizli kredi imkanları değerlendirmek için arayış içine girdi. Emeklinin beklediği kredi müjdesi ise Halkbank tarafından verildi. Halkbank tüm emeklileri kapsayan düşük faizli nakit para imkânı sağlıyor.

Milyonlar bekliyordu nihayet son dakika haberi geldi! SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı hepsini kapsayan ek ödeme!

Malum hastalık nedeniyle son yıllarda tüm dünya ekonomik krizlerin pençesi içerisine düştüğü nokta küresel bir kriz yaşanırken Ukrayna ve Rusya arasında başlayan savaş da Döviz kurlarını tetikledi. Milyonlarca kişi ülkemizde artık nasıl geçileceğini kara kara düşünüyor. Bir yandan marketlerde sürekli artan fiyatlar bir yandan akaryakıta yapılan peş peşe zamlar vatandaşın belini bükmeye devam ediyor. Özellikle emekliler Aldıkları maaşlarla geçinemediklerini dile getirirken Temmuz ayında gelecek olan zamları büyük bir heyecanla bekliyor. Ancak Ocak ayındaki zaman şu anda hiçbir işe yaramıyor emeklilerin maaşı aldıkları gibi tuzla buz oluyor. Fakat emekli vatandaşların nakit para ihtiyaçlarını geçici de olsa çözmek için Halkbank devreye girdi. Emeklilerin acil nakit para ihtiyaçlarına cevap veren Halkbank kredi faizlerini düşürmeye devam ediyor. Üstelik emekliler için Ekstra avantajlı kredi paketleri de sağlıyor.

milyonlar-bekliyordu-nihayet-son-dakika-haberi-geldi-ssk-bag-kur-emekli-sandigi-hepsini-kapsayan-4

Halkın bankası Emekliye para yağdırıyor

Halkbank herkes için yeni bir kredi kampanyası daha başlattı. Üstelik Bu kampanyada faiz oranları düştükçe düşüyor. 25 milyona yakın emekli vatandaş başvuru yapması durumunda hemen 30.000 TL nakit para kullanabilirken faiz oranı ise sadece yüzde 1.69 olarak uygulanıyor. Sadece emeklilerde değil aynı zamanda tüm çalışanlar Yani gelir belgesi bulunan Herkes bu krediden faydalanabiliyor. 36 ay vadeli olarak sağlanan kredi desteği için aylık taksit tutarı 1182,28 TL olarak belirlendi. Halkbank'ın emekli vatandaşlara sağladığı bu destekten faydalanmak isteyenler başvuru yapmak isteyenler haberimizin devamında başvuru işlemleri ile ilgili bilgi alabilirler.

milyonlar-bekliyordu-nihayet-son-dakika-haberi-geldi-ssk-bag-kur-emekli-sandigi-hepsini-kapsayan-2

Başvurular nasıl yapılacak?

Halkbank'ın emekliye sağladığı emekli ihtiyaç kredisi kampanyasında başvuru işlemleri online ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor. Yani emekli vatandaşların kredi kullanmak için bankaya gitmelerine bile gerek yok. Şubelerden de başvuru yapabilirsiniz fakat kolaylık olsun diye mobil bankacılık üzerinden başvurular açıldı. Tüm ihtiyaçlarınız için başvuru yapabileceğiniz Kredi kampanyasında ödeme sürecini de kendiniz belirleme imkânına sahipsiniz.