Milyonlarca emeklinin istediği oldu! SSK ve BAĞ-KUR emeklisine 1800 TL ek ödeme geliyor! Ekim sonu hesaba geçecek!

Emekliye ek ödeme son dakika haberi geldi. Milyonlarca SSK ve BAĞ-KUR emeklisi Ekim sonunda 1800 TL ek ödeme alacak. Detaylar haberimizde…

Ekonomi 18.10.2021 - 10:31 18.10.2021 - 10:31 Volkan Arık

Milyonlarca emeklinin istediği oldu! SSK ve BAĞ-KUR emeklisine 1800 TL ek ödeme geliyor! Ekim sonu hesaba geçecek! Emekli vatandaşlar yıl sonuna doğru zam haberlerini yakından takip ederken özellikle banka promosyon ödemeleri ile ilgili de önemli gelişmeler yaşandı. Yavaş yavaş promosyon ödemelerini tamamlamaya hazırlanan bankalardan emekliler için peş peşe kampanyalar duyuruluyor. Son kampanya ise Akbank'tan geldi. Emekli promosyon ödemesi konusunda rekor daha önce Yapı Kredi de bulunuyordu. Ancak Akbank yaptığı bu duyuru ile birlikte Yapı Kredi'nin rekorunu kırdı. Peki Akbank banka promosyonu başvuru şartları neler? Akbank emekli promosyonu kaç TL? İşte Akbank'ın Emekliye promosyon şartları ve detaylar...

Emekliye banka promosyonu ödemeleri devam ediyor. Özellikle yıl sonuna doğru maaş zammı için beklentiye giren milyonlarca emekli vatandaşa müjde bu sabah geldi. Emekli vatandaş için önemli bir duyuruyu resmi internet sitesi üzerinden yayınlayan Akbank, 31 Ekim 2021 tarihine kadar başvuru yapan emeklilere rekor promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Emekliye banka promosyonu ödemelerinde rekor daha önce Yapı Kredi’deydi. Yapı Kredi Bankası 2500 TL ve üstü emekli maaşı alan vatandaşlara 1750 TL promosyon vermişti. Akbank'ın resmi internet sitesinden yapılan promosyon ödemesi duyurusu ile birlikte Yapı Kredi'nin bu rekoru da kırıldı. Peki Akbank Emekli promosyonu nasıl alınır? Akbank emekli promosyon başvuru şartları neler?

milyonlarca-emeklinin-istedigi-oldu-ssk-ve-bag-kur-emeklisine-1800-tl-ek-odeme-geliyor-ekim-sonu-1

AKBANK EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURU ŞARTLARI

Akbank, 31 Ekim 2021 tarihine kadar başvuru yapan ve maaşını taşıyan Emeklilere promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Maaşa göre yapılacak olan ödemeler de en düşük ödeme 1200 TL olurken en yüksek promosyon ödemesi ise 1800 TL olarak açıklandı. Akbank'ın emekli promosyonu imkanından faydalanmak isteyenlerin süresi içerisinde maaşlarını bankaya taşımaları ve aynı zamanda 3 yıl kalma taahhüdü vermeleri gerekiyor. Akbank maaş taahhüttü dışında başka bir şart aramıyor.

milyonlarca-emeklinin-istedigi-oldu-ssk-ve-bag-kur-emeklisine-1800-tl-ek-odeme-geliyor-ekim-sonu-2

AKBANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank'ın Emekli promosyonu kampanyası tüm emeklileri kapsıyor. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli sandığı emeklileri daha önce maaş aldıkları bankada 3 yıllarını doldurmuşlar ise maaşlarını taşıyarak yeniden promosyon imkanından faydalanabiliyor. Emekli maaşını taşımak isteyen emekliler Akbank şubelerine giderek ya da e-devlet üzerinden T.C. kimlik numarası ile giriş yaparak maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. 3 yıl bankada kalma taahhüdü veren emeklilere 3 gün içerisinde maaşlarına göre promosyon ödemesi yatırılıyor.

milyonlarca-emeklinin-istedigi-oldu-ssk-ve-bag-kur-emeklisine-1800-tl-ek-odeme-geliyor-ekim-sonu-3

YENİ EMEKLİLERDE YARARLANIYOR

Emekliye banka promosyonu 2017 yılından bu yana ödeniyor. Promosyon ödemelerinden halihazırda emekli olan ve çalıştıkları banka ile 3 yılını tamamlayan vatandaşların faydalanabileceği gibi yeni emekli olanlar da faydalanabiliyor. Yeni emekli olan ve ilk maaşını alanlar seçtikleri bir bankaya maaşlarını taşıyarak emekli promosyon ödemesi alma şansına sahip oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@