Milyonlarca vatandaşa mühim haber geldi. Son dakika haberi bağlamında 14.000 TL nakit verilecek! Başvuru gerçekleştirmek isteyenlere son dakika haberi ile birlikte, makul faizle 14.000 TL nakit ödemesi verilecek.

Bankalar bağlamında yapılan kampanya sonrasında özel ve kamu bankaları dertlere derman oluyor. Tüm vatandaşları oldukça tebessüm ettiren kampanya sonrasında banka önlerinde kuyruklar oluştu. Kredi onayı alamayanlar anında destek kredisi alarak müracaatlarını özel bankaların tespit ettiği şartlarda yapabileceklerdir. 14.000 TL'ye kadar nakit imkanından faydalanmak isteyenler şayet bankalardan kredi onayı alabilmek istiyorsa müracaat ardından kredi notu yüksek olur ise müracaatı onay alacaklardır. Kredilerde son dakika haberi olarak düşen ve 18 yaşından büyük olan vatandaşlara verilebilecek bu destek kampanyalarını başlatan bankalar şu şekilde...

ŞEKERBANK 

Şekerbank bağlamında vatandaşlar kredi müracaatı yapmak için TC Kimlik numaranızı 1953 numarasına mesaj atabilirsiniz. Şekerbank sayesinde tüketici kredisi alacak kişiler, bu kredi müracaatı ardından 3 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenecekler. Hem de Şekerbank mobil uygulamasından ve Şekerbank resmi internet sitesi üzerinden de kredi alabileceksiniz. 

BURGANBANK 

Burganbank bağlamında nakit para gereksinimi olan vatandaşlar Burganbank'ta olduğu gibi bankadan SMS ile başvuru yaparak işlem yapabilirler. Burganbank tüketici kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, dilediğiniz verileri SMS ile basitçe sorgulayabilirsiniz. İstediğiniz kredi ise SMS ile 8222 numarasına KREDI yazıp gönderin, anında veriler SMS ile gönderilsin. Burgan Bank başka SMS ile işlemler ise anında altta başlıklar durumunda yer alıyor. Bunlar da işinize yarayabilir. Burganbank bağlamında üzerinden 3 yıl vadeye kadar 45.000 TL'ye tüketici kredisi verecek. 90 gün ertelemeli onay alabileceksiniz. 

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

GARANTİ BANKASI 

Garanti Bankası bağlamında başvuru yaparak kredi kullanacak olan vatandaşlarda, bankaların başvurularını resmi internet sitesi üzerinden yapabiliyor. Garanti Bankası kredi başvurusu Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve şubelerimizden kredi başvurusunda bulunabilir, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil, 444 0 335 Anında Kredi Hattı ve şubelerimiz üzerinden bu kredilerini hemen kullanabilirler.