Fox Tv'nin yeni dizisi Misafir final yapıyor! Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un başrolünde yer aldığı Misafir neden final yapıyor?

Fox Tv'nin başrolünde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı Misafir dizisi bu akşam ekranlara veda ediyor. 

Güney Kore uyarlaması Misafir dizisi yanlış gün seçimi nedeniyle final yapıyor! Reytinglerde düşük seyreden Misafir final bölümü ile izleyenleri üzecek..

Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı! Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı!

Sıcak bir hikayesi ile aslında çok daha yüksek reytingleri hak eden Misafir dizisi sezonun en çok reyting alan ve bu sezon dahi rekor kıran dizisi Camdaki Kız dizisinin karşısına konuldu. Camdaki Kız gibi ağır yapım ve çekim olan bir dizinin karşısına hafif kalan bir dizi koyan Fox bu dizinin de başını yedi diyebiliriz.

Fox Tv bu sezon daha 2. bölümde Yalancılar ve Mumları dizisinin dahi final kararlarını vermişti. Kanal en büyük yanlışını ise Mahkum dizisiye yapacağa benziyor. 

Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun başrolünde yer aldığ Mahkum dizisini herkes Yargı dizisine rakip beklerken FOX Camdaki Kız dizisinin karşısına koydu. Hatta reyting denemesi yaparak tek tutan işi olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine ara verdirtti.

Yani Perşembe akşamları Misafir dizisinin yerine Mahkum dizisi düşünüldü. Konusu ve çekimi ile reytingleri yavaştan düşen Yargı dizisine rakip gelen Mahkum dizisini sezonun en çok izlenen işi olan ve farklı bir tarzı olan Camdaki Kız dizisine karşısına koymak nasıl bir strateji ilginç olarak yorumlandı.

Misafir dizisi bu akşam 5. bölümü ile sevenlerine erken ve hüzünlü bir veda ediyor. Yerine ise görülen o ki ya Mahum ya da Evlilik Hakkında Her Şey yeni kurban verilecek.