Banka, para sıkıntısı yaşayan 18 yaş üstü müşteriler için kampanya yaptı. 50 bin TL'yi düşük faizli olarak verecek. Öte yandan 36 ay vadede ödeme yapacaksınız. Bu da yüksek vadeli bir ödeme planı oluyor. İşte krediyi almanın yolları ve başvuru şartları...

Akbank, müşterilerine sunmuş olduğu yeni ihtiyaç kredisi paketiyle finansal ihtiyaçlarını daha rahat karşılamalarına olanak tanıyor. Bu yeni kampanya sayesinde, en fazla 80.000 TL kredi kullanma imkanı bulunuyor. Ancak kredi çekim limitleri değişkenlik gösterebilir. Kampanyadan kampanyaya ne kadar çekeceğiniz ve yüzde kaç faiz ile ödeme yapacağınız farklı olacaktır. Artık kredi için şubelere gitmek tarihe karışıyor; Akbank'ın mobil ve online platformlarından basitçe kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

Bankadan 36 Ay Vadeye 50 Bin TL!

Müşteriler, cep telefonları aracılığıyla istedikleri kredi miktarını belirleyebilir ve hemen başvuruda bulunabilirler. 24 aylık taksitlendirme seçeneğiyle, krediyi rahatça geri ödeme şansına sahip olunabiliyor. Yıllık faiz oranı ise %3,39 olarak belirlendi. İlginç bir şekilde, 50.000 TL'ye kadar olan kredi talepleri için 36 aylık taksitlendirme yapılırken, 50.000 TL üzeri talepler için bu süre 24 aya indirgenmiş.

3 Ay Sonra Ödemeye Başla!

Bu kampanyanın cazip yönlerinden biri de ilk üç ay için taksit ödemesi yapılmaması. Yani, müşteriler ilk üç ay boyunca ödeme yapmadan kredilerini kullanmaya başlayabiliyorlar. Akbank müşterisi olan ve 18 yaşını geçen herkes, bu avantajlı kampanyadan faydalanabilecek. Akbank, bu kampanyasıyla birçok insanın finansal ihtiyaçlarını daha hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturmayı hedefliyor.