İhtiyaç kredisi veya nakit avans arayanlara müjdeli haber verildi. Pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu ancak gerek faiz oranları ve gerekse banka başvuruları nedeniyle bir mümkün olmadığı kredide yeni bir gelişme yaşandı. Ziraat Bankası'na mobilden başvuranlara 10 bin TL faizsiz nakit avans verilecek.

Faizsiz nakit avans arıyorsanız bu kampanya tam da size göre. Çünkü mobil uygulamanız üzerinden Ziraat Bankası müşterisi olursanız 10 bin Tl faizsiz nakit avansınızı alıyorsunuz. Üstelik 6 ay içerisinde rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Faizsiz olması nedeniyle dikkatleri üzerine çektiğini belirtelim. Öte yandan sıfır faizli kredi ödemesinde bizleri başka hangi detaylar bekliyor paylaşacağız.

Birçok Avantaj Sağlanacak!

Eğer mobil uygulama üzerinden Ziraat Bankası'nın yeni müşterisi olursanız size tahmin ettiğinizden daha fazla avantaj sağlanıyor. Bu avantajlar arasında 1 yıl EFT, Havale ve FAST ücretlerinin alınmaması, Kredi kartı için 1 yıl boyunca kart ücreti alınmaması, 10 bin TL 6 ay vadeli faizsiz nakit avans kampanyası, Vadeli mevduat hesaplarda %2 ek faiz fırsatı bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası'nın kredi kartı başvurusunu gerçekleştirmek ve aynı zamanda bankanın yeni müşterisi olmak için mobil uygulamayı kullanmalısınız. Ziraat Mobil uygulamasını hem Playstore hem de Appstore üzerinden indirmeniz mümkündür. Akıllı telefonunuz üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oldukça pratik bir uygulamaya sahip olmasından ötürü zaman kaybetmeyeceksiniz.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

31 Ocak'a Kadar Süreniz Var!

Ziraat Bankası mobil uygulama başvurusunu gerçekleştirmek için son gün 31 Ocak 2023'tür. Dolayısıyla bu zamandan sonra başvuruda bulunursanız ve kredi kartınızı alırsanız çeşitli fırsatlara sahip olmanız mümkün olmayabilir.