Moda ve Sosyete Pelin Kaya ile Berfu Yenenler birbirine girdi. Peki Moda ve Sosyete hesabının sahibi Pelin Kaya Kimdir? Pelin Kaya Nereli? Pelin Kaya kaç yaşında? Pelin Kaya evli mi? Pelin Kaya ne mezunu?

Moda ve Sosyete adlı hesabın sahibi Pelin Kaya yaptığı paylaşımda Berfu Yenler'in Altın Kelebek Ödül Töreni'nde giydiği elbiseyi ve aykkabıları eleştirirken replika ürün polimi çıkardı.

Altın Kelebek Ödül Töreni yankıları sürüyor. Geceden bir başka tartışma konusu daha çıktı. Geceye katılan isimlerin stillerini yorumlamaya başlayan hesaplardan Moda ve Sosyete ile Berfu Yenenler sosyal medya hesaplarından birbirine girdi.

Mode ve Sosyete hesabının sahibi Pelin Kaya yaptığı paylaşımda Berfu Yenenler’in geceden fotoğrafını paylaştı ve "Raşit Bağzıbağlı imzalı elbisesi kırmızı halıdan ziyade yazlık bir parti elbisesi. Ayakkabı seçiminde ise dünyayı kasıp kavuran kristalli Mach&Mach ayakkabıların kopyasını tercih etmesi üzücü" yazdı. 

Bunun üzerine Berfu Yenenler "Bunu gördüm ve gerçekten çok güldüm. Çok tatlısınız. Ama tabi ki sadece 1 kez giyeceğim bir şeye 25 bin lira vermek istemedim. Tahmin edersiniz ki bir anne olarak kazandığım parayı daha doğru şekilde harcamayı tercih ediyorum. Sanmıyorum ki bu beni kötü ya da kalitesiz yapsın. Zaten her marka her gün çok benzer ürünler üretiyor. Hepimizde kullanıyoruz. Bunda yanlış ne var çözemedim." dedi. 

Tuğçe Kazaz'ın Lezbiyen Rolü ve Filmi Olay Oldu! Hangi Film? LGBT Karşıtlığı Sonrası "Can" Filmi Sahneleri Ortaya Çıktı! Tuğçe Kazaz'ın Lezbiyen Rolü ve Filmi Olay Oldu! Hangi Film? LGBT Karşıtlığı Sonrası "Can" Filmi Sahneleri Ortaya Çıktı!

Ancak bu cevap sonrasında Pelin Kaya replika tartışmasını kocanızın korsan filmlerine getirince tartışma ilginç bir hal aldı.

İşte o hala devam eden tartışmalar;

berfu-yenenler-071220215728f92dberfu-yenenler-1-07122021ea174677berfu-yenenler-2-0712202125a57275

PEKİ PELİN KAYA KİMDİR?

Paris Schiller Üniversitesi'nde Pazarlama okuyan Pelin Kaya 2008 yılında Moda ve Sosyete blogunun sosyal medya dünyasının çıkması ile İnstagram hesabı açması üzerine büyük ivme kazandı.

Sabah gazetesinde moda yazıları yazdı ve Marie Claire, Harper’s Bazaar gibi dergilerde stil röportajları yaptı.