Acun Ilıcalı ile 10 senelik birlikteliğini 2 sene önce sonlandıran Şeyma Subaşı, 1. 5 senedir İtalyan sevgilisi Guido Senia ile birlikteydi.

Acun Ilıcalı ile 10 senelik birlikteliğini 2 sene önce sonlandıran Şeyma Subaşı, 1.5 senedir İtalyan sevgilisi Guido Senia ile birlikteydi. Şeyma Subaşı, televizyoncu Acun Ilıcalı'dan ayrılır ayrılmaz yeni sevgilisi Guido ile boy göstermişti. Karantinanin ilk sürecini de İstanbul'da birlikte geçiren Şeyma Subaşı ve eski İtalyan sevgilisi Guido, karantinanın hemen sonrasında yollarını ayırmıştı. Aniden ayrılan Şeyma Subaşı ve Guido hakkında pek çok dedikodu çıkmıştı. Şeyma Subaşı bugün instagram hesabı üzerindne yeni sevgilisi ile fotoğraf paylaştı. Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi Mohammed Alsaloussi kimdir ? Mohammed Alsaloussi kimdir ? Mohammed Alsaloussi toplam serveti ne kadar ?Bir süredir instagram hesabından paylaştığı parti ve dans videoları ile gündeme gelen Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin kim olduğu merak ediliyor. Şeyma Subaşı bir süredir gizlemeye çalışsa da instagramdan yaptığı paylaşımlarında yeni sevgilisi Mohammed Alsaloussi'yi ele verdi. Şeyma Subaşı bugün yani 4 Ocak'ta da yeni sevgilisi ile instagram hesabından fotoğraf paylaştı. Şeyma Subaşı yeni sevgilisi Mohammed Alsaloussi fotoğraf paylaştı. Peki, Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi olan Mohammed Alsaloussi kimdir ? Mohammed Alsaloussi kimdir ? Mohammed Alsaloussi toplam serveti ne kadar ?

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Mohammed Alsaloussi kimdir ? Mohammed Alsaloussi toplam serveti ne kadar ?

Şeyma Subaşı'nın İtalyan DJ sevgilisi Guido Senia'dan sonra yeni sevgilisi Mısırlı Mohammed Alsaloussi'dir. Mohammed Alsaloussi, Mısırlı genç bir yatırımcıdır. Mısır'da ve dünyanın birçok yerinde milyarları olan bir milyarderdir. Mohammed Alsaloussi, Amerika'da yaşıyor. Mohammed Alsaloussi'nin servetini ve ne kadar zengin olduğunu herkes çok merak ediyor. Yapılan açıklamalara göre Mohammed Alsaloussi'nin Acun Ilıcalı'dan daha zengin ve varlıklı olduğu biliniyor. Şeyma Subaşı bugün sosyal medya hesabı olan instagramdan sevgilisi ile fotoğraf paylaştı. Ancak Şeyma'nın paylaştığı fotoğrafta sevgilisinin yüzü görünmüyor ve etiket yapmamış. Merak uyandıran Şeyma Subaşı'dan açıklama bekleniyor. Şeyma Subaşı'nın sosyal medya takipçileri Şeyma Subaşı'nın Mohammed Alsaloussi ile beraber olduğu konusunda pek çok kanıt bulmuşlar.