Akaryakıt fiyatlarında indirim dalgası devam ediyor. 14 Mart'tan sonra motorine indirim gelecek. Gece yarısından itibaren akaryakıt bir kez daha ucuzlamış olacak. İşte söz konusu indirim kararı sonrasında benzin ve motorin güncel fiyat listesi...

A101 Tüm Makineleri İndirimle Satıyor: Çay, Kahve, Kurutma ve Waffle Makinesi Fiyatı Düştü! A101 Tüm Makineleri İndirimle Satıyor: Çay, Kahve, Kurutma ve Waffle Makinesi Fiyatı Düştü!

Son günlerde benzin ve motorinin beklentilerin üzerinde zamlandığına tanıklık etmiştik. Şimdi ise fiyatların düştüğünü görüyoruz. Alınan indirim kararı gece yarısından itibaren uygulanacak. Pompa fiyatlarına yansıyacağı öğrenildi. Öte yandan motorinin kaç kuruş indirimle satılacağı da merak konusu haline geldi desek yanlış olmaz. Özellikle de araç sahipleri bu sorunun yanıtını araştırıyor.

Motorin 71 Kuruş Ucuzladı!

Gelen haberle birlikte motorinin 71 kuruş ucuzlayacağı kesinleşti. Bu gece yarısından itibaren fiyatlar geçerli olacak. Bu nedenle deposuna akaryakıt alacak olan araç sahipleri de gece yarısını beklemeye başladı. Fiyatların düşmesiyle birlikte akaryakıtlarda anlık bir yoğunluk olabilir.

Akaryakıt Fiyat Listesi Güncel 14 Aralık 2023

Akaryakıt fiyatlarındaki son durumu aşağıda sizlerle paylaştık. Benzin ve motorindeki fiyatlar için kontrol ediniz:
İstanbul'da benzin 20,48 TL'den satışa sunulmakta. Motorinin litresi ise 21,59 TL'dir. Güncel olarak fiyatlar bu şekilde. İzmir ve Ankara'da fiyatlar arasında çok aşırı bir makas bulunmamakla birlikte İstanbul'dakine yakın.