Akaryakıt fiyatlarındaki zam gelişmesi şaşırttı. Benzin ve motorin fiyatlarına ilişkin bizleri neler beklemekte? Motorine yeni bir zammın geldiği açıklandı. Son dakika zammıyla birlikte motorin kaç TL arttı?

Akaryakıt fiyatlarına bakıldığı vakit benzine gelen zammın hemen ardından sıra motorine geldi. Motorine kaç TL zam yapıldığı merak ediliyor. Son dakika gelen zamla birlikte araç sahipleri bu habere çok üzülecek. Çünkü fiyatlar ciddi oranda yükseldi. Peki akaryakıt satın alacaklar kaç TL fazladan ödeme yapmak zorunda?

Motorin 1,05 TL Zamlanıyor

Gece yarısından itibaren geçerli zam sonrasında motorinin 1,05 TL artacağı belirtildi. Bu neticede ise İstanbul, İzmir ve Ankara'da gece yarısı ile birlikte fiyatların uygulanıp uygulanmadığı merak ediliyor. Benzin 67 kuruş ile gündemde iken asıl bomba motorin zammı oldu.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Benzin ve Motorin Fiyatları Kaç TL Oldu?

Son gelen zamla birlikte benzin ve motorin fiyatlarının kaç TL olduğu da soruluyor. İstanbul'da benzinin litresi 20,35 TL'ye satılırken motorinin litresi ise 23,17 TL'den işlem görmektedir. Dolayısıyla Ankara'da benzin 20,63 TL ve motorin ise 23,45 TL'ye satışa sunuluyor. Tüm bu detaylarla birlikte İzmir'de benzin 20,57 TL ve motorin 23,51 TL'den satışa sunulmakta. Akaryakıttaki güncel tablo bu şekildedir. Önümüzdeki günlerde brent varil petrol fiyatının gidişatına göre bambaşka bir gelişme yaşanması muhtemel. Fiyatlara zam veya indirim geldiği vakit sizler ile güncel gelişmeleri paylaşıyor olacağız.