Akaryakıtta motorin ve benzin fiyatlarına yeni zamlar geliyor. Bu sefer motorin zammıyla ilgili gelişme yaşandı. 10 Nisan'da araç sahipleri akaryakıta ne kadar ödeyecek? İşte akaryakıtta güncel fiyat listesi...

Motorin fiyatlarında son dönemde bir zam gelişmesi yaşanmadı. Akaryakıtın artık iki günde bir zamlandığı veya fiyatının düştüğü bir zamandayız. Piyasalar hızlı şekilde değişiyor ve bu durum akaryakıta yansımakta. Enerji piyasasında özellikle de brent varil petrol fiyatında önemli bir artış yaşanmıştı. Şimdi ise bu durumun zamma nasıl yansıyacağı merak edildi.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Araç Sahiplerine Üzücü Haber!

Gelen son haberle birlikte motorine zam kararı alındı. Henüz net olmamakla birlikte 67 kuruşluk zam beklentisi mevcut. Yakında akaryakıt fiyatlarında benzinin de artışa geçmesi gibi bir olasılık bulunuyor. Ancak benzin ve LPG için henüz indirim ya da zam kararı alınmadı.

Güncel Akaryakıt Fiyat Listesi 10 Nisan 2023

İstanbul'da benzin 22,42 TL iken motorin 20,42 TL'den işlem görmektedir. Henüz zam yapılmadığı için güncel satış fiyatları bu şekildedir.
İzmir'de benzin fiyatı 22,81 TL iken motorin ise 20,90 TL'den satılmaktadır.
Ankara'da benzinin litresi 22,83 TL iken motorin ise 20,82 TL'dir.