İndirimler peşi sıra gelmeye devam ediyor. Uzun süredir yiyecek, içecek, giyim, teknoloji, otomobil ve akaryakıt derken kısacası her şeye zam geliyordu.

Bankada hesabınızın olması durumunda 100 TL hediye edilecek! Banka resmi internet sitesi üzerinden açıklandı! Bankada hesabınızın olması durumunda 100 TL hediye edilecek! Banka resmi internet sitesi üzerinden açıklandı!
İndirimler peşi sıra gelmeye devam ediyor. Uzun süredir yiyecek, içecek, giyim, teknoloji, otomobil ve akaryakıt derken kısacası her şeye zam geliyordu. Yapılan yeni düzenlemeler ve yaşanan siyasi gelişmeler ile düşüşler başladı. Dövizin hemen ardından benzin fiyatlarında bir düşüş yaşanmıştı. Geçen hafta benzin fiyatlarında yaşanan düşüşten sonra bu hafta da motorine indirim geliyor.Açıklanan habere göre, motorinin litre fiyatında Cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere 2 kuruş indirim bekleniyor. Ancak bunun yanında benzinin litre fiyatında herhangi bir indirim ve değişim olmayacak.

Genel olarak akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de içinde bulunduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatları her yerde değişiklik gösterebiliyor. Fiyatlar şehirden şehire hatta aynı şehirde bulunan şirketlerde dahi değişiklik gösterebiliyor. Değişiklik göstermesinde bulunan başlıca sebep; rekabet ve fiyat belirleme konusunda sahip oldukları serbestliktir.