Türk Sanat Müziği'nin efsane isimlerinden Muazzez Abacı’nın sağlık durumu merak konusu oldu. Peki, Muazzez Abacı Alzheimer mi oldu? Muazzez Abacı'nın son sağlık durumu ve son hali nasıl?

Muazzez Abacı Alzheimer mı oldu? Usta sanatçı Muazzez Abacı’dan gelen son haberler sevenlerini üzdü. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Muazzez Abacı’nın sağlık durumuna ilişkin son bilgileri sosyal medya hesabından paylaşırken, ünlü sanatçıya Alzheimer başlangıcı teşhisi konulduğunu öne sürdü. Haberler kısa sürede internette de yayılırken usta sanatçı sağlık durumuna ilişkin açıklama yapmak zorunda kaldı. Peki Muazzez Abacı Alzheimer mı oldu? Muazzez Abacı son sağlık durumu nasıl?

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Muazzez Abacı Alzheimer mı oldu?

Sanat dünyasından verdiği üzücü haberler nedeniyle felaket tellalı olarak bilinen Onur Akay, sosyal medya hesabından “Türk sanat müziğinin yaşayan efsanesi Muazzez Abacı’ya Alzheimer başlangıcı teşhisi konuldu. Amerika’da olan sanatçımızın bu önemli rahatsızlığını bana söylediler. Çok çok üzüldüm. Benim en sevdiğim büyük sanatçımıza acil şifalar diliyorum” açıklamasını yapmıştı. Onur Akay’ın bu iddiası sonrasında bir çok haber sitesi de Muazzez Abacı’nın sağlık durumunu haberlere taşımıştı. Usta sanatçıdan konu hakkında önemli açıklamalar geldi.

 Muazzez Abacı son durumu nasıl?

Sosyal medyada ve basında haberin hızla yayılması sonrasında magazinkolik.com Genel Yayın Yönetmeni Nurcan Sabur bir süredir kızının yanında Amerika’da yaşayan Muazzez abacı ile görüştü. Muazzez Abacı sağlık durumuna ilişkin yaptığı açıklamada “Bu insanları neden alıyorsunuz aranıza, eski şarkıcılar şimdi gazeteci mi oldu? Bu sizin mesleğinize saygısızlık değil mi? Medya’daki yozlaşmanın nedenlerinden ve belki de başlıcalarından biri bu ehli olmayan insanların sizin mesleğinize adeta sızmalarıdır."dedi.