Dijital platformlar gün geçtikçe çeşitlenmeye ve izleyenlerin dikkatini çekmeye başladı. İzleyenler artık televizyon dizilerinden ziyade daha internet dizilerine talep göstermeye başladı. Televizyonda yayınlanan dizilerin, haftalık olarak yeni bölüm yayınlaması, bir bölümünün bir film kadar uzun olması da izleyenleri internet dizilerine yönlendirdi. Dijital platformlarda yayınlanan diziler, çok popüler oldu. Dijital platform olup bünyesinde dizi barındıran hem Türk hem de yabancı yapım pek çok platform oldu. Dünyada hem dizi hem film hem de program yayınlayan ve en çok izlenen dijital platformlardan biri Netflix. Ülkemizde de Netflix ile kafa tutmaya hazırlanan Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen, bu aralar gündemde. Exxen'in yanında Blu TV, Puhu TV gibi dijital platformlarda da oldukça başarılı ve sevilen yapımlar yer alıyor. Bunların hepsinin yanında bir de çok bilinmeyen ancak kaliteli içerikler barındıran bir dijital platform var. MUBİ'de yayınlanan içerikler, diğer Netflix gibi uygulamalara kıyasla daha farklı. MUBİ'de sinema filmleri yer alıyor. Sinemada yayınlanmış olan başarılı filmleri, MUBİ'de izleme şansınız oluyor. MUBİ'ye üye olduktan sonra istediğiniz filmleri izleyebiliyorsunuz. Bunun yanında MUBİ size farklı ve sevebileceğinizi düşündüğü filmleri de öneriyor. MUBİ 14. yılını kutluyor. 14. yılını kutlaması şerefine ise MUBİ sitesini 24 saatliğine ücretsiz erişime açacağını duyurdu. 14 Şubat sevgililer gününün Pazar gününe gelmesi ve hafta sonu sokağa çıkma yasağının olmasıyla 14 Şubat Pazar günü, MUBİ 24 saatliğine ücretsiz olacak. MUBİ'yi ilk kez duyanlar merak etti. Peki, MUBİ nedir ? MUBİ nasıl kullanılır ? MUBİ ücretli mi, ne kadar ? MUBİ'ye nasıl üye olunur ? MUBİ nereden indirilir ? MUBİ'de hangi filmler var ?

MUBİ Nedir ?

14 Şubat sevgililer gününde ücretsiz olacağını açıklayan MUBİ, izleyenlerin dikkatini çekti. 14 yıldır var olan ve bu sene 14. yılını kutlayan MUBİ, 14 Şubat'ta 24 saatliğine ücretsiz erişime açılacak. MUBİ'yi daha önce görmeyenler, bilmeyenler araştırmaya başladı. MUBİ, nedir ?

MUBİ, bir sinema platformudur. MUBİ'de çeşit çeşit filmler yer alıyor. MUBİ'de yayınlanan filmler, oldukça başarılı filmlerdir. MUBİ uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en önemli özellik, MUBİ'de dizi yayınlanmıyor. Dizi bulundurmayan MUBİ, filmlerin yer aldığı bir platformdur. MUBİ, sizin seçtiğiniz filmlerin yanında kendisi de canlı olarak sürekli film yayınlıyor. Yani MUBİ'ye girdiğiniz zaman bir film seçmeseniz de o an, MUBİ bir film yayınlıyor oluyor. 24 saat canlı film yayınlayan bir uygulamadır. MUBİ'de canlı yayınlanan filmleri izlemek istemezseniz, kendi istediğiniz ve seçtiğiniz filmleri de izleyebiliyorsunuz. MUBİ uygulaması nerede olursanız olun çalışıyor. Ayrıca MUBİ'de istediğiniz filmi indirebiliyor ve istediğiniz filmi izleyebiliyorsunuz. MUBİ'deki filmleri indirip iOS ya da Android cihazlar ile HD olarak izleyebiliyorsunuz. Bunun yanında MUBİ'de istediğiniz filme puan verip yorum yapabiliyorsunuz. Filmlerin altında tartışma bölümleri var. Tartışma bölümlerinden film hakkında yorumları okuyabiliyor ve yorumunuzu yapabilirsiniz. Bu şekilde sinema severler, birbirleri ile iletişimde olup daha keyifli ve kaliteli film izleme deneyimi elde ediyorlar.Bunun yanında MUBİ'de bir de Notebook kısmı var. Notebook kısmı ile MUBİ'de daha verimli vakit geçirebiliyorsunuz.MUBİ Aylık Abonelik Ne Kadar ?

MUBİ'de diğer uygulamalar gibi abone olmadan önce kullanabileceğiniz bir deneme süreci var. MUBİ'de abone olmadan 8 günlük deneme sürümünden faydalanabiliyorsunuz. MUBİ uygulaması, 7 günün sonunda aylık 19.90’a kullanma imkanı sağlıyor. MUBİ aylık abonelik 19.90 TL'dir. Eğer yıllık abonelik yapmak isterseniz ise fiyat değişiyor ve düşüyor. MUBİ yıllık abonelik ise aylık 14.90 TL ödeme olarak belirlenmiştir.

MUBİ Nasıl ve Nereden Kullanılır ?

MUBİ'ye nerede olursanız olun erişebiliyorsunuz. MUBİ'yi bilgisayar, Mac, iPhone, iPad, Apple TV, Playstation, Roku, Android ve Samsung Smart TV üzerinden izleyebiliyorsunuz.

MUBİ'de Hangi Filmler Var ?

MUBİ film konusunda oldukça geniş bir arşive sahiptir. MUBİ'de yayınlanan filmler özgün ve başarılı içeriklerdir. MUBİ'ye girdiğiniz hem yerli hem de yabancı pek çok filmi izleyebilir ve indirebilirsiniz.