Mucize Doktor her Perşembe FOX Tv ekranlarında seyircinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Mucize Doktor’un son bölümünde heyecanın dozu iyice artış göstermişti.

Mucize Doktor her Perşembe FOX Tv ekranlarında seyircinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Mucize Doktor’un son bölümünde heyecanın dozu iyice artış göstermişti. Bölüm sürpriz bir sonla bittiğinden dolayı dizinin takipçileri gelecek zamanda neler olacağına dair beklenti içine girdi. Özellikle internette Mucize Doktor gelecek bölümde neler olacak, Mucize Doktor 52.bölüm fragmanı yayınlandı mı gibi soruların cevapları sıklıkla araştırılmaya devam ediliyor. İşte diziye dair detayları merak edenlerin mutlaka bilmesi gerekenler:

Mucize Doktor 52. Bölüm Yayınlandı!


Mucize Doktor’un 4 Mart’ta ekranlara gelecek olan 52.bölümünün fragmanı yayınlandı. Diziye dair yeni fragmanı izlemek için Mucize Doktor Youtube kanalını ziyaret etmek gerekiyor. Burada dizinin son fragmanını izleyerek gelecek zamanlardaki gelişmelerin neler olacağı hakkında fikir yürütebilirsiniz. Ayrıca Fox TV resmi internet sitesi üzerinden de başta Mucize Doktor olmak üzere Fox yapımı tüm dizilerin fragmanlarını izleyebilirsiniz. Dizide ilerleyen zamanlarda neler olacağını öğrenmek için tanıtımın izlenmesi ipuçları almaya neden olacak.


Mucize Doktor


Dizinin önceki bölümünde yaşam emaresi göstermesi için günlerden beri yoğun bakım ünitesinde tutulmaya devam edilen Ali’nin tedaviye yanıt vermemesi nedeniyle Vuslat talimatıyla palyatif bakım servisine alınacaktır. Son bölümde Vuslat’ın tüm engellemelerine aldırış etmeyen Ferman ve Nazlı’nın Ali’yi yaşama döndürme için sarf ettiği insan üstü çaba izlenmişti. Aradan geçen uzun günlere rağmen halen gözlerini açamayan Ali’nin sağlığında herhangi bir düzelme görülmez. Hep aynı şeyler yaşanmasına rağmen onun için imkanlar zorlanmaya devam eder. Son bölümde üzerine titrenen Ali’nin iyileşebilmesi için çevresindekiler adeta tek yürek olmuş durumdadır. Bunun için neredeyse Vuslat’ın bile karşısına geçmeye hazır olan Ferman ile Nazlı, hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olduğunu ve hiçbir şeyin onun yerine dolduramayacağını söylerler.

Mucize Doktor 52.bölüm ise önceki bölümden kalan soruların cevaplanacağı bölümlerden biri olacak. Dizinin son bölümünü izlemek isteyenlerin perşembe akşamı saat 20’de FOX TV ekranlarının başında olması gerekiyor. Ayrıca dizinin Youtube kanalı üzerinden tüm gelişmeleri öğrenebilir, dizinin gidişatına dair küçük ipuçları alabilirsiniz.

Mucize Doktor 52. bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor yayınlanan son bölüm fragmanı aşağıdadır;