Mucize Doktor Adil Hoca öldü mü? Orjinali ölüyor mu? Reha Özcan neden ayrıldı her yerde aranmaya başladı. The Good Doctor dizisinin ülkemize uyarlaması olan Mucize Doktor dizisi Fox TV'de yayınlanmaya devam ediyor.

Mucize Doktor Adil Hoca öldü mü? Orjinali ölüyor mu? Reha Özcan neden ayrıldı her yerde aranmaya başladı. The Good Doctor dizisinin ülkemize uyarlaması olan Mucize Doktor dizisi Fox TV'de yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Reha Özcan'ın paylaştığı dizide flaş bir ayrılık yaşanacak. 11 Şubat 2021 Perşembe akşamı 49. bölümüyle yayınlanacak olan Mucize Doktor'da Adil Hoca ölüyor. Peki Adil Hoca neden öldü? Reha Özcan diziden niçin ayrıldı?Mucize Doktor dizisinde yer alan Adil Hoca 50’li yaşlarda bir baş hekimdir. Ali’yi ise kendi evladı gibi görmektedir. Çok iyi niyetli, sevecen ve koruyucu bir yapısı vardır. 30 yılı aşkın bir süredir doktorluk mesleği ile ilgilenmiş, pek çok kişinin hayatını kurtarmıştır. Pek çok cerrah ve doktor yetiştirmiştir. Kendi çevresindeki ve hastanesine gelen insanları her zaman koruyan ve onlara yardım eden bir kişi olmuştur. Gelelim Adil Hoca öldü mü? Reha özcan neden ayrıldı

Mucize Doktor Adil Hoca öldü mü?


Ne yazık ki Mucize Doktor 42. bölümde Adil Hoca öldü. Hastanede vurulan ve acil ameliyata alınan Adil Hoca tüm müdahalelere rağmen kurtulamayacak. Ali için büyük bir yıkım olacak Adil Hoca'nın ölümü hastanedeki dengelerin değişmesine neden olacak. Peki Reha Özcan diziden neden çıktı


Mucize Doktor Reha Özcan neden ayrıldı?


Mucize Doktor dizisinde bu sezonun başında Adil Hoca bir hastalık geçirmişti ve bu hastalığının sonucu ölümden dönmüştü. Bu tamamen reyting kaygısıyla yapılmıştı. Ancak dizinin reytingleri bir türlü yükselemeyince senaryonun akışı için bazı karakterlerin vedasına karar verildi. Böylece gidecek ilk kişi Adil'e hayat veren Reha Özcan oldu. Peki Mucize Doktor Adil geri dönecek mi?

Öte yandan yukarıda da söylediğimiz gibi Adil karakteri silahla vurularak ölecek. Bu nedenle Adil'in dolayısıyla Reha Özcan'ın Mucize Doktor'a geri dönmesi pek de mümkün görünmüyor.


Reha Özcan kimdir? Kaç yaşında


Ragıp Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl'de dünyaya geldi. Kartal Anadolu Lisesi'nden sonra lisans eğitimini, 1987 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde tamamladı. Profesyonel tiyatro hayatına, 1987 de Trabzon Devlet Tiyatrosu'nda başladı. 1990-91 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na atandı. 1992-93 sezonunda İstanbul Antalya'ya yerleşti ve meslek hayatına Antalya Devlet Tiyatrosu'nda devam etti.

Akdeniz Üniversitesi'nin Tiyatro Kulübü'nü yönetmen olarak çalıştırdı. Ayrıca, Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nda yönetmenlik yaptı. 2010-2011 sezonunda, Bedensiz Kadın oyunu ile tekrar İstanbul Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Rol aldığı Bahtı Kara filmi ile birçok ödüle aday gösterilmiş ve ödül sahibi olmuştur. Aynı zamanda oyuncu Serhat Özcan'ın kardeşidir. 2016 Ekim ayında Devlet Tiyatrolarından emekli olmuştur. Oyuncu Yeşim Özcan ile evlidir.

Reha Özcan'ın rol aldığı yapımlar


2017 -2019 Bizim Hikaye
2017 Adı Efsane (Devrim Yalçın)
2015 Gecenin Kraliçesi (Durul Taylan)
2014-2015 Maral: En Güzel Hikayem (Deniz Koloş)
2014 Karadayı (Cem Karcı, Uluç Bayraktar)
2013 Fatih (Merve Girgin)
2013 Muhteşem Yüzyıl (Durl Taylan)
2012 Suskunlar (Çağrı Lostuvalı)
2011 Üsküdar’a Giderken (Selçuk Aydemir)
2011 Kurtlar Vadisi Pusu (Sadullah Şentürk)
2009 IV.Osman (Serkan Birlik)
2007 Dağlar Delisi (Taner Akvardar)
2005 Naciye’yi Kim Sevmez (Avni Kütükoğlu)