Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna'nın paylaştığı Mucize Doktor dizisi 5 Mart 2020 akşamı 25. bölümüyle ekranlara gelecek.

Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna'nın paylaştığı Mucize Doktor dizisi 5 Mart 2020 akşamı 25. bölümüyle ekranlara gelecek. Yepyeni heyecanların yaşanacağı yeni bölümün esas sürprizi hastaneye gelen yeni asistan Damla olacak. Mucize Doktor asistan Damla karakterine Merve Dizdar hayat verecek. Peki Mucize Doktor Damla kimdir? Merve Dizdar kaç yaşında? İşte detaylar...Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde hastaneye gelecek olan Damla, Ali'nin üzerine oynayacak. Ali'ye verilen tüm görevlere adeta atlayan Damla, Ali'yi üzecek. Buna sessiz kalmayan Nazlı ise Damla'yı sert bir şekilde uyaracak.Mucize Doktor Damla Kimdir?Mucize Doktor dizisinde Damla 3 yıllık deneyimli bir asistandır. Çok zeki bir insan olan Damla aynı zaman da oldukça kıskanç ve hırslı bir kızdır. Asistanlıkta gösterdiği üstün başarı ve CV’sinin kabarıklığı ile İstanbul’un en iyi hastanelerinden birine kabul edilen Damla aslında bir projedir.Damla'nın amacı ne?Kıvılcım hastanede güçleri eline almak ve hastaneyi Beliz’in kötü yönetimine bırakmak istememektedir; bunun için ölen eşinin spermleri ile yetim bir çocuk dünyaya getirmek için hamile bile kalmıştır. Kıvılcım’ın hastanede kontrol altında tutamadığı tek bölüm ise her hastanenin bel kemiği olan cerrahi bölümüdür. Cerrahi bölümünü karıştırmak isteyen ve içeri de olanlardan bilgi almak isteyen Kıvılcım ise yeni asistan Damla’yı çok da iyi kullanacaktır.

Mucize Doktor Damla gerçek adı ne? Merve Dizdar evli mi? Kaç yaşında25 Haziran 1986 da İzmir’de dünyaya gelen Merve Dizdar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kadir Has Üniversitesinde ise yine oyunculuk bölümünde yüksek lisans eğitimi almaktadır.

Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı! Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı!


Semaver Kumpanya ile ilk olarak üniversite eğitiminden sonra tiyatroya giren ve deneyim kazanan Merve Dizdar daha sonra Kavak Yelleri ve Geniş Aile dizilerinde küçük rollerde yer almıştır.Beş Kardeş dizisiyle ilk defa önemli bir rolde yer alan Merve Dizdar dizinin tutmaması ile şok yaşar ancaj 2015 de Kertenkele dizisi ile dikkat çekmeyi başarır ekranlarda. Merve Dizdar’ı Mucize Doktor dizisine kadar yükselten performansı ise 2020 yapımı Eltilerin Savaşı filminde gösterdiği performans olmuştur. 1.67 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.Merve Dizdar Gürhan Altundaşar ile evlidir.