Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal'ın paylaştığı Mucize Doktor dizisi bu akşam 22. yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal'ın paylaştığı Mucize Doktor dizisi bu akşam 22. yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Mucize Doktor dizisine Demir’in babası geçtiğimiz bölümde dahil olmuştu. Oğlunun iş yerine yıllar sonra gelen Demir’in babası, karantinaya alınan alanda kalınca Demir çılgına dönmüştü.

KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı! KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı!


Taner Ölmez’in Ali Vefa karakterine hayat verdiği Mucize Doktor dizisinde Demir’in babası çok konuşuldu. Çünkü Demir’in babası, Demir’in doktor olmasını hiç istememiş. Demir ise babasının dediğini yapmak yerine hayallerini tercih etmiş. Çok zengin olan Demir’in babası, işinin başına geçmesi için Demir’i ikna etmek istese de oğlu yine doktorluğu seçmiştir. Demir bu nedenle hastaneye gelen babasını görünce şok olur. Uzun süre konuşmak istemeyen Demir babasından uzak dursa da karantina nedeniyle babasının düştüğü durum karşısında kendini riske etti.Babası astım nedeniyle zor anlar yaşayan Demir, elinden ne gerekiyorsa yaptı. Kanser hastası olan Demir’in babası ölecek mi çok merak ediliyor.

MUCİZE DOKTOR DEMİR'İN BABASI ÖLECEK Mİ?Babasını kaybetmemek için çabalayan Demir, bulduğu çözüm sayesinde babasını kurtardı.MUCİZE DOKTOR DEMİR'İN BABASININ GERÇEK ADI NE?Mucize Doktor dizisinde Demir’in babasına hayat veren oyuncu Kemal Başar'dır. Kemal Başar, 1963 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan oyuncu 180 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, sanat yönetmeni olarak çalışmaktadır. Necati Şaşmaz’ın kadrosunda bulunduğu “Kurtlar Vadisi” dizsi ile popüler olan oyuncu, son olarak Atv’de yayınlanmakta olan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde ender karakteriyle ekranlara gelmiştir.Senaryo da yazan oyuncunun kaleme aldığı “Ah Bir Büyümesek” ve “Yuvadan Bir Kuş Uçtu” adlı yapımlar büyük beğeni almıştır.Kemal Başar Oynadığı Diziler* Yukarı Karakısık – 1993

* Ah Bir Büyümesek – 1994

* Samyeli – 2000

* Kod Adı (Ruhi) – 2007

* Kurtlar Vadisi Pusu (Cavit) – 2007/2016

* Mucize Doktor (Demir’in babası) – 2020