FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor peş peşe ayrılıklar! Mucize Doktor dizisinde Ferman karakteri diziden ayrılıyor. Onur Tuna'nın canlandırdığı Ferman karakteri Mucize Doktor dizisine veda ediyor! FOX TV ekranlarında Mucize Doktor dizisi ayrılıklar bitm

Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi! Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi!
FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor peş peşe ayrılıklar! Mucize Doktor dizisinde Ferman karakteri diziden ayrılıyor. Onur Tuna'nın canlandırdığı Ferman karakteri Mucize Doktor dizisine veda ediyor! FOX TV ekranlarında Mucize Doktor dizisi ayrılıklar bitmiyor! Mucize Doktor'da bir ayrılık daha!

Mucize Doktor bir ayrılık daha!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hakan Kurtaş ve Zerrin Tekindor yer aldığı Mucize Doktor'da 3 ayrılık gerçekleşiyor. Gitmez denilen Adil Hoca sonrası sonradan katılan Ezgi Asaroğlu sevilen diziye veda etmişti. Mucize Doktor dizisinde bir ayrılık daha yaşanıyor! Onur Tuna diziden iznini istedi!

Mucize Doktor Ferman ayrılıyor ancak..

FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor dizisinde Ferman yurt dışına gidecek. Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna yapımdan özel bir izin alarak diziye ara veriyor! Mucize Doktor son bölümde 25 Mart perşembe akşamı parmağı kesilen Ferman karakteri için Ali Vefa özel bir çözüm üretecek! Daha önce Doktorlar dizisinde Suat başına gelenler Ferman başına gelecek. Ferman bir daha doktorluk yapamayacak olarak gözükse de çözümü Ali Vefa bulacak. Ancak Onur Tuna diziden ayrılacak!

Onur Tuna Mucize Doktor veda ediyor!Ferman Hoca karakteriyle çok sevilen ve bir daha cerrahlık yapamayacak olarak gösterilse de haftaya ekranlara gelen bölümde Ali Vefa özel bir çözüm üretecek! Ancak Onur Tuna Mucize Doktor dizisinden affını istedi! Onur Tuna kısa süreli mi uzun süreli mi bilinmez haftaya yer alan bölüm sonrası yurt dışına gidecek olarak gösteriliyor. İşleri nedeniyle kısa bir süre Onur Tuna Mucize Doktor dizisinde yer almayacak.

Mucize Doktor final yapacak mı?FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi hayranlarına bir müjde de biz verelim! Mucize Doktor dizisi yeni sezon onayını aldı! FOX TV ekranların en çok izlenen dizisi, tüm diziler bitme riski varken kanal Taner Ölmez ikna ederek dizisinin yeni sezon onayını aldı! Mucize Doktor dizisinde Onur Tuna yeni sezonda olup olmayacağı bilinmiyor ancak bu sezonu kesin olarak tamamlayacak!