Mucize Doktor dizisinde Ela doktor karakteriyle büyüleyen Yasemin Özilhan diziden çıktı mı? Yasemin Özilhan diziden neden ayrıldı? Mucize Doktor dizisinde Ela karakterini oynayan Yasemin Özilhan diziden ayrılacak mı? Yasemin Özilhan geri dönecek mi? Yase

Mucize Doktor dizisinde Ela doktor karakteriyle büyüleyen Yasemin Özilhan diziden çıktı mı? Yasemin Özilhan diziden neden ayrıldı? Mucize Doktor dizisinde Ela karakterini oynayan Yasemin Özilhan diziden ayrılacak mı? Yasemin Özilhan geri dönecek mi?Yasemin Özilhan çok özlenmiş!FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde büyük sürprizler yaşandı. Doktorlar karakteriyle bir döneme damga vuran Yasemin Özilhan, 10 yıl aradan sonra ekranlara geri dönmüştü. Konuk oyuncu olarak geldiği Mucize Doktor dizisine hayranları ve tüm dizi severler kalması için baskı uyguluyor. Yasemin Özilhan Mucize Doktor'dan çıkacak mı ve Yasemin Özilhan geri dönecek mi bu akşamın en merak edilen sorusu olacak.Mucize Doktor Ela diziden ayrıldı mı? Kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel ve Korhan Herduran gibi yıldız isimlerin yer aldığı Mucize Doktor Ela karakteri diziden neden ayrıldı. Ela bir kez daha geri dönecek mi merak ediliyor. Ancak projeye konuk oyuncu olarak gelen Ela, projeye devam etmeyecek. Ela kısa süreliğine Mucize Doktor'a konuk oldu.Yasemin Özilhan ekranlara dönecek mi?

PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek! PTT pazartesi ödeme yapacak: Emeklilere 50.000 TL ödenecek!


Mucize Doktor dizisiyle Yasemin Özilhan ekranlara geri dönüş sinyali verdi. Türkiye'nin en zengin adamlarından biriyle evli olan Yasemin Özilhan uzun süreli bir proje düşünmüyor. Yasemin Özilhan Mucize Doktor dizisine de geri dönmeyecek ve Yasemin Özilhan Mucize Doktor dizisinden ayrıldı.Mucize Doktor son bölümde Ela karakteri ve Doktorlar dizisinde soyadı da damga vurdu. Ela halen Ela Altındağ soyadını kullanıyor ve evlenmemiş. Doktorlar dizisinde Kutsi'nin canlandırdığı karakteriyle düğün günü terkedilmişti. Şimdi gözler Doktorlar dizisinin diğer yıldız isimleri de Mucize Doktor'a konuk olur mu bekleyip göreceğiz.