FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisiyle ekranlara dönen Ela karakteri diziden çıktı mı? Mucize Doktor Ela diziye geri dönecek mi? Yasemin Özilhan'ın canlandırdığı Ela karakteri kalıcı olarak dönecek mi? FOX TV'den Yasemin Özilhan sürprizi!

Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek! Halkbank ve 3 Bankadan Açıklama Geldi! Başvuru Yaparak TC Kimlik ile 40.000 TL Ödeme Verilecek!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisiyle ekranlara dönen Ela karakteri diziden çıktı mı? Mucize Doktor Ela diziye geri dönecek mi? Yasemin Özilhan'ın canlandırdığı Ela karakteri kalıcı olarak dönecek mi?FOX TV'den Yasemin Özilhan sürprizi!11 yıl verdiği arayla yeniden setlere dönen Yasemin Özilhan, 1 bölümlük Mucize Doktor dizisine konuk oluyor. Ancak Ela karakterinin sürekli olmasını isteyen yapımcılar anlaşma sağlama ihtimali yok. Oyunculuk sektörünü bırakan Yasemin Özilhan, konuk oyuncu olarak bir bölüm gelip Mucize Doktor dizisine veda edecek.Mucize Doktor Ela geri dönecek mi?Mucize Doktor dizisinin sevilen karakteri Ela, geri dönmeyecek. Senaryo gereği ve jest için bir bölümlük konuk oyunculuğu kabul eden sevilen oyuncu oyunculuk yapmayı düşünmüyor. Türkiye'nin en zengin adamlarından biriyle evli olan Yasemin Özilhan oyunculuğa dönmeyi düşünmüyor.Yasemin Özilhan'ın eşi Anadolu Grubun sahibi.