Yapımını MF Yapım'ın üstlendiği başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal'ın paylaştığı Mucize Doktor yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. 2.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi? Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi?
Yapımını MF Yapım'ın üstlendiği başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal'ın paylaştığı Mucize Doktor yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. 2. sezonda diziden birçok karakter ayrılırken, yeni isimler de dahil oldu. Bunlardan biri de Adil Hoca'nın yıllardır görmediği doktor kızı Ferda oldu. Şimdilerde kendini iyice göstermeye başlayan Ferda ise her yerde aranmaya başladı. Hal böyle olunca Mucize Doktor Ferda kim? Gerçek adı ne? Seda Bakan evli mi çok merak edildi. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık bulduk.

Mucize Doktor Ferda nasıl bir karakter?

Mucize Doktor dizisinin yeni sezonunda Berhayat Hastanesi'nin başhekimi Adil Hoca’nın kızı Ferda ortaya çıkacak. Bugüne kadar Selvi Hemşire ile aşkı dışında özel hayatına çok fazla girilmeyen Adil Hoca'nın geçmişini daha çok göreceğiz. Haliyle kızı Ferda da bu sayede senaryoya dahil olacak.

Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca'nın kızı Ferda'ya ise doğum yaptıktan sonra ekranlardan uzak kalan Seda Bakan hayat verecek. Yeni sezonun başlamasıyla daha önce adını hiç duymadığımız Ferda hakkındaki her şeyi öğreneceğiz. Öte yandan kapalı bir kutu olan Adil Hoca da biraz olsun çözülecektir.

Dizide Ferda karakterine oyuncu Seda Bakan hayat veriyor.

Mucize Doktor Seda Bakan kimdir? Evli mi

Seda Bakan, 10 Ekim 1985 tarihinde Kocaeli, Gebze'de doğmuştur. Anne tarafı Selanik'li, baba tarafı Saraybosna'lı'dır. Bir de ağabeyi vardır. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünden mezun oldu. Türker İnanoğlu sinema televizyon alanında eğitim vermek ve sektörde hazır yetişmiş personel açığını kapatmak için Kavacık'ta kurduğu TÜRVAK Sinema – TV Eğitim Merkezinde eğitim aldı.

Seda Bakan, çeşitli dizilerde rol aldı. Özellikle de “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisindeki Eda rolüyle tanındı.

2010 yılında Star TV'de yayınlanmaya başlayan senaryosunu Emrah Serbes‘in yazdığı, yönetmenliğini Serdar Akar ve Mustafa Altıoklar‘ın yaptığı “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Ege Aydan, Sezin Akbaşoğulları gibi oyuncularla birlikte oynamıştır.

Seda Bakan, 2014 yılında STAR TV‘de yayınlanan, başrollerinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir‘in rol aldığı “Kardeş Payı” adlı dizide oynadı.

2015 yılında TV8 kanalında yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın üstlendiği Yetenek Sizssiniz 2015 programında, Seda Bakan, Eser Yenenler ve Ali Taran ile birlikte jüri üyeliği yaptı. Müzisyen Ali Erel ile evli olan Seda Bakan'ın Leyla adında bir kızı var.

Filmleri :
2014 – Kardeş Payı
2014 – Zaman Makinesi 1973
2013 – Behzat Ç. Ankara Yanıyor
2011 – Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm
2010-2013- Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2010 – Şen Yuva
2009 – Umut
2009 – Geniş Aile
2009 – Makber
2008-2009 – Adanalı
2008 – Pars: Narkoterör
2007 – Sana Mecburum