Fox Tv'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'da olaylı bölüm sonunda veda mı yaşanacak? Bu sezon diziden ayrılan ayrılana! Başrollerinde Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Murat Aygen, Hazal Türesan, Zerrin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor d

Fox Tv'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'da olaylı bölüm sonunda veda mı yaşanacak? Bu sezon diziden ayrılan ayrılana!

Başrollerinde Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Murat Aygen, Hazal Türesan, Zerrin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisi bu sezon ayrılıklara doymadı. Önce dizinin Kıvılcım'ı Özge Özder ardından dizinin Güneş'i Herduran diziden ayrılmıştı. Daha sonra ise dizinin başrolü Reha Özcan diziden ayrıldı.

Mucize Doktor dizisine daha sonra Seda Bakan ve Merve Dizdar dahil olmuş ancak onlar da diziye istenileni katamamış ve diziden kısa süre içinde ayrılmıştı. Diziye en son Ezgi Asaroğlu ve Zerrin Tekindor dahil edilmişti.

Ancak diziden ayrılıklar devam ediyor. Dizinin Ezo'su Ezgi Asaroğlu'nun da diziden ayrılacağı konuşulurken beklenmedik bölüm de kafalar karıştı. Dizinin bugün yayınlanan son bölümünde Doktor Ferman zor durumda. Onur Tuna'nın daha önce de diziden ayrılacağı söylenmişti.Mucize Doktor 25 Mart Perşembe 2021 bugün ekranlara gelecek olan 55. bölümünde bir asker uğurlama konvoyu kaza geçirir. Olay yerine giden ekip yaralılara müdahale ederken Ferman'ın başına talihsiz bir olay gelecek ve Ferman ölüm kalım savaşı verecektir.

Onur Tuna diziden ayrılacak mı?

Dizinin yakışıklı doktoru Ferman son bölümde kaza geçiren bir asker uğurlama konvoyuna yardım giderken, yuvarlanarak yoldan düşer. Ferman'ın eli keskin kaya parçalarına sıkışır. Hocası Ferman'ı bulamayan Ali, hocasının başına bir şey geldiğinden şüphelenir.

Ferman ölecek mi? Yoksa ellerini mi kaybedecek? Ferman bir daha doktorluk yapamayacak mı? Ferman'ı bulabilecekler mi? Tüm bu soruların cevapları gelecek bölümde yanıt bulacak.