Mucize Doktor final kararı aldı ancak hayranlarının isyanı ses getirdi! Birleşme ve Devam kararı

FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor final kararı aldı. Mucize Doktor final yapması ardından hayranlarının kampanyaları ses getiriyor. Mucize Doktor birleşme ve devam kararı masaya yatırılıyor. Peki

Dizi Haberleri 17.05.2021 - 21:30 17.05.2021 - 21:31 Berkay Keskin

FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor final kararı aldı. Mucize Doktor final yapması ardından hayranlarının kampanyaları ses getiriyor. Mucize Doktor birleşme ve devam kararı masaya yatırılıyor. Peki Mucize Doktor devam edecek mi? Mucize Doktor yeni sezon onayı gelir mi?

Mucize Doktor son 2 bölüm!

FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor son 2 bölüm yayınlanıyor. FOX TV Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlarken de büyük sürprizler yapıyor. Mucize Doktor son 2 bölüm derken dizide olağan üstü şeyler gerçekleşiyor.

Nazlı hamile!

Mucize Doktor finale son 2  bölüm kala Ali Vefa çocuğu olacak. Nazlı hamile olduğunu Ali Vefa anlatıyor ve Mucize Doktor final bölümü daha büyük sürprizler oluyor.

Nazlı hamile olması kadar Ali Vefa'nın ve Ferman'ın olağanüstü operasyonuyla dizi son 2 bölüme giriyr. Ancak hayranları Mucize Doktor final kararından döndürmek için her yolu deniyor. Şu an ise Mucize Doktor devam etme kararı görüşülüyor.

Mucize Doktor bitsede Ali Vefa bitmeyecek!

FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor final yapsa da Ali Vefa ekranlara gelmeye devam edecek. Daha önce sezon finali olsa bile Ali Vefa karakterini Sen Çal Kapımı dizisinde izleyecektik. Taner Ölmez Sen Çal Kapımı dizisi için 3 bölümlük anlaşma yaptı ancak Ali Vefa haricinde Mucize Doktor bir çok hikayesi var!

FOX TV ve Mucize Doktor yapım ekibi görüşüyor!

Bugün yayınlanan Mucize Doktor son 2 bölüm fragmanı hayranlarını çok üzse de Mucize Doktor dizisi bir şekilde devam edecek. Mucize Doktor ile FOX TV anlaşma bile araya Show TV girdiği gelen bilgiler arasında.

Show TV Mucize Doktor almak istiyor!

Show TV perşembe akşamları Alev Alev dizisine final yaptırıyor. Çok uzun zamandır ekranlarda alışık olmadığımız ancak eskinin en popüler işlerinden biri olan transfer olayı gerçekleşiyor. Mucize Doktor dizisi ani bir kararla kanal değiştirerek Show TV geçebilir.

Acun'da alır!

Bu kadar hayranı olan bir iş bitmez. Mucize Doktor dizisi Show TV ile anlaşamazsa Exxen Platformu kesin olarak almak istediği öğrenildi. Acun Ilıcalı gelecek sezon Youtuber'lerla bu işin olmadığını net olarak anladı. Hal böyle olunca Mucize Doktor Exxen alması mümkün. Yeni sezonda Exxen'de bir çok dizi ve program göreceğiz. Mucize Doktor bu diziler arasında en şanslılar arasında yer alıyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@