Mucize Doktor final yapıyor! Yapımcı açıkladı! Mucize Doktor bitiyor! Sebebi hayranlarını üzdü!

Mucize Doktor final yapıyor. FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor final kararı aldı. Hayranlarını şoka uğradı. Geçtiğimiz hafta devam kararı alan Mucize Doktor ani finali şok etti.

Dizi Haberleri 14.05.2021 - 12:45 14.05.2021 - 12:46 Berkay Keskin

Mucize Doktor final yapıyor. FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor final kararı aldı. Hayranlarını şoka uğradı. Geçtiğimiz hafta devam kararı alan Mucize Doktor ani finali şok etti. 

Mucize Doktor final yapıyor!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ile Sinem Ünsal'ın paylaştığı dizi sezon sonunda ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta 3. sezon onayı alan Mucize Doktor ani final kararı hayranlanı mahvetti!

Yapımcı açıkladı!

"Ali Vefa’mız büyüdü, gelişti, hayallerini gerçekleştirdi. Onu en mucizevi haliyle hatırlayabilmek adına 27 Mayıs Perşembe 64. Bölümüyle hikayemize veda ediyoruz. Bize kalplerini açan tüm seyircimize teşekkür, minnet ve sevgiyle…" açıklaması yapıldı.

Mucize Doktor final kararı sebebi şok etti!

FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor final kararı şok etti. Mucize Doktor bitme sebebi Pandemi oldu! Mucize Doktor dizisi hastaneyle sözleşme yenileyemedi. Pandemi bitecek gibi olmaması nedeniyle hiç bir hastane ile anlaşma yapamadı. Mucize Doktor ekibi dün hastane arayarak geçirdi. Ancak hiç bir hastane Mucize Doktor dizisine hastane vermedi. Özellikle FOX TV olduğu için Mucize Doktor hastane bulamadı iddiaları var!

Reyting de var!

Mucize Doktor final kararı Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Kıbrıs dizileri de gösteriliyor. Bir Zamanlar Çukurova ile iyi oranlar alan Mucize Doktor, Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yayınlanmasıyla reyting kaybı da yaşadı ve dizi zorunlu final yapma kararı aldı.

Ali Vefa Taner Ölmez Sen Çal Kapımı dizisinde!

Mucize Doktor final yapmasıyla birlikte Ali Vefa karakteri devam edecek. Ali VEfa canlandıran Taner Ölmez Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan'ı iyileştiren mucize isim olacak ve Hande Erçel canlandırdığı karakterle aşk da yaşayacak.

Mucize Doktor hayranları dizi bitmesin final yapmasın başka kanala yada platforma geçsin diye kampanya yapıyor ancak MF yapım resmen Mucize Doktor final yapacağını açıkladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@