Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'da flaş ayrılık! Diziye henüz giren isim istenileni vermeyince yollar ayrıldı. İlk sezonu bir türlü yakalayamayan Mucize Doktor dizisinde beklenmedik ayrılık haberi.

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'da flaş ayrılık! Diziye henüz giren isim istenileni vermeyince yollar ayrıldı. İlk sezonu bir türlü yakalayamayan Mucize Doktor dizisinde beklenmedik ayrılık haberi. Büyük umutlarla diziye giren isim dizden ayrılıyor! Ayrılık için ne dedi? Ezgi Asaroğulu diziden neden ayrılıyor?

Başrollerinde Onur Tuna, Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Reha Özcan gibi isimleri barındıran Mucize Doktor dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Güney Kore yapımı Good Doctor dizisinden uyarlanan Mucize Doktor dizisi ilk sezonu ile ekrana damga vurmuştu.

Ancak dizi gün geçtikçe ilgiyi kaybetti. Dizinin izleyişi, vakaları Doktorlar ve Kalp Atışı dizisinden alınıp dizideki aşk olaylarına aşırı yer verilince dizinin sadece kemik hayran kitlesi kaldı. Diziden uzaklaşan seyirciyi geri getirme ve monotonluğu kırmak adına diziye pek çok yeni oyuncu dahil edildi.

Mucize Doktor dizisinden gelen oyuncular kadar giden oyuncular da oldu. Diziden önce Özge Özder ayrılmıştı. Yeni sezonda ise diziden Güneş karakterine hayat veren Korhan Herduran'da ayrılmıştı. İlerleyen günlerde de usta isim Reha Özcan'dan diziden ayrılacağını duyurmuştu.

ALİ VEFA VE NAZLI SAHNELERİ ARTACAK!

Mucize Doktor dizisine dahil olan yeni oyuncular da istenileni vermeyince diziden erken ayrılmıştı.  Merve Dizdar, Seda Bakan gibi oyuncular diziye dahil olmuş ancak ömürleri uzun olmamıştı.

Son olarak ise diziye büyük ses getirmesi beklenen Ezgi Asaroğlu ve Zerrin Tekindor dahil edilmişti. Ancak Ezgi Asaroğlu reytinglere etki etmeyince karar verildi. Leyla ile Mecnun dizisinde çok sevilen Ezgi Asaroğlu, Mucize Doktor'a Ezo karakteri ile girmişti. Ancak Asaroğlu diziden ayrılma kararı aldı. Rolleri bir hayli az olan Asaroğlu ilerleyen bölümlerde diziye tamamen veda edecek ve Ali Vefa ile Nazlı birlikteliği kaldığı yerden devam edecek.