Mucize Doktor Muhsin kimdir? Serkan Keskin kimdir? Serkan Keskin Nereli? Kaç yaşında? Mucize Doktor yeni oyuncular kim 2021? Fox'un sevilen dizisi Mucize Doktor'a sürpriz transfer! Leyla ile Mecnun'un İsmail abisi Serkan Kesin Perşembe akşamlarının sevil

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

Mucize Doktor Muhsin kimdir? Serkan Keskin kimdir? Serkan Keskin Nereli? Kaç yaşında? Mucize Doktor yeni oyuncular kim 2021?

Fox'un sevilen dizisi Mucize Doktor'a sürpriz transfer! Leyla ile Mecnun'un İsmail abisi Serkan Kesin Perşembe akşamlarının sevilen dizisine transfer oldu. Hekimoğlu tınıları Mucize Doktor'da!

Mucize Doktor dizisine bir transfer daha gerçekleşti. Mucize Doktor dizisine Muhsin karakteri ile Serkan Keskin dahil oldu.

Bu sezon reytingleri düşmesine rağmen hala ilk 10'da seyreden Mucize Doktor dizisine yeni isimler girmeye devam ediyor. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Zerrin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisine sürpriz bir isim dahil oldu.

SERKAN KESKİN MUHSİN İLE GELİYOR!Leyla ile Mecnun dizisinde İsmail Abi karakteri ile ünlenen Serkan Keskin Mucize Doktor dizisine transfer oldu. Serkan Keskin dizide tanı dehası Muhsin doktora hayat verecek.

Serkan Keskin'in canlandıracağı Muhsin karakteri takıntılı ve çok kültürlü bir dahi olan teşhis uzmanı bir karakter. Karakter bu yönüyle ekranların en iyi işlerinden biri olan ancak Türk seyircisinin reyting tercihlerine yenik düşen Hekimoğlu dizisine benzetildi.

Serkan Keskin'in canlandıracağı Muhsin karakteri 57. bölüm itibariyle diziye dahil olacak ve Perşembe akşamları Mucize Doktor seyircisi ile buluşacak.